Alati i radionice

Treba da kupim co2 aparat za varenje pa moze li malo pomoci gde da gledam i kakav . :sta:
Mislio sam neki oko 200 a snage.
 
amac86rs je napisao(la):
Treba da kupim co2 aparat za varenje pa moze li malo pomoci gde da gledam i kakav . :sta:
Mislio sam neki oko 200 a snage.
Šta planiraš da radiš sa njim: sitna varkanja, limariju, bravariju, konstrukcije, varenje aluminijuma i dr.
 
Pa za gzdinstvo popravke masina,prepravke,varenje limova i tako ... Aluminijum nece variti. Ne treba mi neki profi samo za kucne potrebe
 
Amac86rs ja sam prosle godine kupio Vilager 190a morao sam sam da varim kola i zadovoljan sam njime a i cena je bila povoljna 21500 bez boce i manometra imao sam problem sa varenjem dok nisam uhvatio ruku pokazao mi je drug koji radi limariju inace aparat je solidan elektricni ne palim vise.
 
amac86rs je napisao(la):
to mi je bas jeftino,imas li broj od tih gde si kupio :D
vidim da ti pise da si iz backe ja sam iz sombora i kupio sam ga u agroseme kragujevac
ako ga kupis na racun dobijas 20% rabata
ventil za bocu je oko 2500 bez grejaca a 5000sa grejacem
boca pase od co2 aparata za gasenje pozara
 
Amac86rs nemam njihov broj telefona mogu da nabavim to je jedna gvozdjara u Krusevcu a glavni uvoznik za Srbiju je Agro Market Kragujevac telefon je 034/300 435 034/308 001 Sombor 025/432 410 i Subotica 024/753 307 pozovi gde ti je blize a moguce je da nisu i cene iste.
 
Našao sam savršeno mesto za držanje ventilator kaiša, da ne zauzima mesto u ionako maloj kutiji za alat u IMT 539. :) Ovaj deo unutar komandne table ti dođe kao polica, još samo malo zavežeš konopcem ili žicom, i nema da mrda kaiš koliko god se traktor tresao. :)

20po87r.jpg


nv3bqd.jpg


xdyz4m.jpg
 
Atila,bas je originalno mesto ::svaka cast:: drugi nemoraju ni da znaju,ali znas ti ::namigivanje::
 
Ja koristim Bacho, Belzer izuzetan kvalitet alata i to vanadijum extra koji se primenjuje u avio industriji tu je još i Sandvin ko to ima on ključ nikad nije više kupio samo ako je izgubio.
 
Pored raznih kljuceva,srafcigera, busilica i brusilica koristim i dizalicu rodu za skidanje motora,menjaca i slicnih delova.


A ovo je konstrukcija za flasencug sa tockovima, moze za razdvajanje traktora na pola, vadjenje motora iz auta i jos sto stvari.

 
meshter je napisao(la):
Pored raznih kljuceva,srafcigera, busilica i brusilica koristim i dizalicu rodu za skidanje motora,menjaca i slicnih delova.


A ovo je konstrukcija za flasencug sa tockovima, moze za razdvajanje traktora na pola, vadjenje motora iz auta i jos sto stvari.


::svaka cast::

Ako se ne varam, ta skurđela na točkovima može da posluži i pri svinjokolju, ne? :D
 
Nisam mogao da nađem čauru što ide na onaj zavrtanj od traktorske poluge, pa sam je improvizovao od tiple za beton. Rastavio sam tiplu, otsekao višak, malo je raširio i to je to.

Gotova čaura
2wevvps.jpg


Tipla
ff6csp.jpg


Sve na svom mestu:
2rzdqxd.jpg


Kraj:
23k7zms.jpg
 
HAHAHHAHAHAHAA! :haha: :haha: :haha: Ma ne, to čudo je želelo da igra ulogu iskrolovca. :haha:
 
Nazad
Vrh