Alati i radionice

@ danger

Koliko ja vidim u toj radionici se nista i ne radi sluzi samo za ukras.
 
znam da nije tema ali da li bi neko mogao da mi odgovori za meru pretpostavljam da je u pitaju obrtni moment ali su neke jedinice strane 20.5 Kgf m at 1400rpm
izvinjavam se unapred vidim da je ovde zadnje odgovarano
 
Mislim da će pre biti kgpm (kilogram po metru), to jeste mera za moment.
1 kgpm = 9.80665 Nm
 
@ peto,imas pravo da mislis sta hoces,,,,,,,,,,,,
danas.....promenuo glani kocioni na polu,subaru legacy 2.5 bokser zupcasti kajs spaneri svecice,renault espace 3.0 v6 zupcasti spaneri,vodena,diskovi,plocice,lambda sonda,reno megan 2004 1.6 16v zupcasti spaneri svecice,za danas dosta
1oqefc.jpg
 
@danger

Ja sam samo komentarisao fotografiju koju si stavio. Lepo poredan alat ali se ne vidi nista da se rastavlja ili sastavlja, zato sam rekao da se tu nista ne radi. :ppozdrav:
 
Ako je neko pedantan, ne mora da znaci da nista ne radi. Desetka za radnu povrsinu!!!! ::svaka cast:: ::svaka cast::
 
atilla hvala puno, pretpostavljam da je tako, to je iz knjige o traktoru, al ona je na engleskom i to je valjda neka njihova merna jedinica pise doslovce :
max torque : 20.5 Kgf m at 1400rpm
 
@Cika_Jovo

Jest' pogledao sam na netu, stvarno se pise Kgf m. Ali svejedno, 1 kgfm = 9.81 Nm.
Znaci Vas obrtni moment iznosi 201.11 Nm pri 1400 obrtaja u minuti. :cao:
 
Danger svaka cast za radionicu cista desetka ,mora da si mehanicar pored poljoprivrede :D
 
Evo i moje malecke primitivne radionice ::namigivanje:: ( u Boru)

24d08s1.jpg


dobro resenje za odlaganje alata za one koji imaju manjak prostora po zidovima

2afe80p.jpg
 
Zoran Kostović je napisao(la):
@zokidrum
Sećam se tvog objekta za smeštaj mehanizacije i pesme: Siromah sam al volim da živim. Dobra ti je garaža.Pozdrav.Da li smo imenjaci?

Slika objekta je iz mog sela, a ovo mi je slika radionice koji imam u gradu, gde inace zivim, a u selu sam za vikend. I da, imenjaci smo....
 
@zokidrum
Shvatio sam da smo imenjaci a ostalo ništa ne razumem. Interpol bi se dobrano namučio da pronadje tebe a kamo li radionicu i objekte za smeštaj mehanizacije.Šala... :ppozdrav:
 
Aj ovako. Ja sam rodom iz Bora, tu zivim i studiram, i volim da ceprkam ponesto s vremena na vreme, stoga tu imam radionicu. E, selu Sumrakovac, Na 30 km od Bora, odakle mi je otac, su mi sve masine, objekti i plantaze...... :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh