Alati i radionice

@Peto1

Ne bi se ja žalio! :D Volim da sortiram stvari (ali samo alat i mašinske delove) jer to ima izrazito smirujuće dejstvo na mene. Inače da mi vidite sobu.......... :haha:
No! Ne kaže se za džabe: "Kakav je to pastuv ako mu soba barem malo ne liči na štalu?!" :haha:
 
Da, da! Ili što bi moj Otac rekao: "ovo ti je, sine, funkcionalan nered"! :haha:
 
Vazno je da ga je nasao znaci da nije izgubljen. :haha: Ali je sigurno nasao i ono sto je ranije trazio pa nije nasao.
 
Attila M. je napisao(la):
@Peto1

Ne bi se ja žalio! :D Volim da sortiram stvari (ali samo alat i mašinske delove) jer to ima izrazito smirujuće dejstvo na mene. Inače da mi vidite sobu.......... :haha:
No! Ne kaže se za džabe: "Kakav je to pastuv ako mu soba barem malo ne liči na štalu?!" :haha:
Mogao bi doći kod mene ,da prebiraš šrafove....
 
Čini mi se da nemam direktnu povezanost sa Adom što se javnog prevoza tiče. :sta:
HaHa! Ili mi pošalji city expressom u jednoj kadi pa ti ja vrnem u istoj toj kadi al' u kesama! :D A ako pošalješ i one plastične kutijice, biće još bolje! :haha:
 
Naravno,sredjivanje jako bi bilo potrebno,samo ne stignem.Cesto se dogadja i meni da treba traziti neki alat kada je potreban.I danas sam krenuo da sredjujem,posto ne nadjem nareznicu 14x1.5,ali bas ne ide...
Evo jos slike iz radionice:
313lijn.jpg
 
Ej! Ja tek sad skontao da su od alata što nose sa sobom u traktoru, ljudi spomenuli sve od najlonki pa do rakije, a niko ne spomenu toalet papir! :sta:

Znači niko nema naviku da zapisuje svoje misli i svakojaka sr*nja dok je u ataru? :haha: :haha: :haha:
 
Ta kažem ja! Neke misli vredi zapisati.

A inače sam čuo da biljke vole da se priča s njima, pa kao onda bolje rastu! :sta:
Pa ti onda lepo uzmeš i kukuruzima prospeš neku poeziju, a ako im se baš svidi, možeš im zapisati na papir i ostaviti im da se mogu duže diviti tvojoj rečitosti... I kao što obično biva: oni što su sedeli najbliže učitelju, ti će najbolje i da skontaju materiju i zaista će bolje rasti u znanju nego oni što su sedeli pozadi i celo vreme nešto šuškali među sobom... :haha:
 
Verovatno zato što se lako spakuje na malo mesto, pa mnogi i zaborave da je imaju sa sobom! :haha: :haha:
 
ovo je deo radionice od mog drugara slozeno za 10+, a deo sa kljucevima nisam slikao, ali mozete zamisliti kako je spakovano kada je ovo ostalo pod konac.
 
@peto1
Hvala,nasao sam tokom spremanja radionice.
@Kosjerac
Lepo spremljeno,i ja bih trebao jos police da napravim...
 
@danger
Dobro resenje tabla za alat i drzac za srafcigere.
 
Nazad
Vrh