Šta ste radili danas u plasteniku?

16k48pg.jpg
Evo malo slika i od mene
 
sdravo svima interesuje me isplativost proizvodnje povrca u plastenicima i koje kulture su za to najbolje
 
Poslednja izmena:
isplativost samo velika kvadratura pod plastenikom , rana proizvodnja i trba ekspert biti pa pogoditi sta ce imati te godine dobru cenu primjer zelene salate koja ove godine nikakvu cjenu nema bar u smederevu ne znam za ostala mjesta.A uvjek se ima neka zarada da sad ne ispadne da te odvracam samo nema nista gore nego kad se covek ubije od posla pa dava sve po bagateli
 
valjda djubar od zivine pogotovo na mjestima gdje sam ga dosta bacio vidi se razlika a i zalivam ga prihranom svakih 7 dana
 
TAMARIS i neke domace komad 500-800g

to je onaj paradajz sto je bolovao od takozvane trulezi korena ...spasao ga bez ikakvih hemija zagrnuo ga dobro zalio dosta i eto rezultata
 
9u6sux.jpg
[/IMG]
Nekakva bolest mi se pojavila na donjim listovima a neznam šta je
 
Narode kako su vam prosli plastenici posle ovih obilnih sneznih padavina?Meni je jedan plastenik nocas stradao pod tezinom snega,cevi se savile ali celofan je citav,mislim da cu ga ipak nekako spasiti.

---------- Poruka napisana 27-01-12 u 21:52 ---------- Prethodna poruka je 26-01-12 at 16:28 ----------

Ispravka,ipak se celofan pocepao na dve meste u duzini od po 20 cm,e sad imam pitanje mozeli se to nekako krpiti?
 
uskoro freziram plastenik i sejem krompir klijanac u plasteniku ...agril preko .... paa widecemo kako uspe imam dosta semenske robe ...imam za 3ha mora deo da se iskoristu u ranoj proizvodnji ;)
jel neko sejao krompir u plasteniku? .....

@ knez1 ja mislim da ti je plastenik bio uradjen od kvalitetnog materijala tj da se nije stedelo nebi pokleko
imas u ovoj temi iznad ovog odgovora slike paradajza u mom plasteniku trenutno lezi 30cm snega na njemu i vise ....dobro ojacanje i sto je njabitnije cevi koje spajaju likove se vare po unutrasnjem delu luka tako da sneg nemoze da nalegne na njih ,moze slobodno da sklizne,....
 
pozdrav svima. interesuje me koliko litara zemlje treba za leju duzine 8m, sirine1m i dubine oko 15cm.hocu da kupim gotov supstrat posto mi zemlja i stajnjak nisu spremni. hvala unapred svima.
 
Danas sam čistio od snega, jer je noćas opet pao. Već skoro da nije pukla folija na sredini od snega, ali i sa strane dosta pritiska. Kako je ostalima?
 
Nazad
Vrh