Šta ste radili danas u plasteniku?

Ja sam jutros dao salatar po 170din,a mislim da su kornisoni bili 150 ili 160 nisam bas siguran.
 
jel neko kupovao plastenike skoro interesuje me cena koliko bi mogao da dobijem za jedan od 40m sirina 8 visina 3.5m star je dveipo-tri godine sutra bi trebalo da ga ocistim i ofarbam itd
kad ga sredim stavicu slike dole u oglasima

spoljni luk je od cevi 3\4cola a unutrasnji je armatura 8mm ,zmija izmedju isto armatura 8mm
 
fotografija0234.jpg
[/IMG]
Posto nisam nasao temu o krastavcima,postavio sam ovde,sta moze da bude sa liscem ,dobija neke pege,prsko sam od plamenjace ,ali nista ne pomaze,molim za savet ako je neko imao ovakav problem...
 
Poslednja izmena:
Dali je neko koristio folije za plastenike proizvodjaca iz Backog Petrovca? (mislim da je to mesto)
Folije su debljine 15 mikrona.

Molim vas da iznesete svoje misljenje.
 
BatmanBG
Mislio je na malch foliju koja se postavlja u plastenicima i ona je 15 mikrona,dok je ova za napolju obicno 30mikrona.I mene interesuje koja je dobra posto bih sadio paradajz i papriku uplasteniku.
A 150 mikrona je najlon za plastenik
 
Mladi luk mi je polegao pod agrilom u plasteniku,sad je sa 4 do 5 pera ili debljine oko 1cm da li neko ima iskustva sa tim,da li ce se povratiti sam,sta raditi?
 
Nazad
Vrh