Šećerna repa 2010

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pored auto puta za Niš, ali obilaznicom oko Bg, pre samog mosta preko Save sa desne strane ima izvađene repe koja stoji u redovima, ali mnogo više neizvađene.
I baš me interesuje šta će vlasnik te repe da radi?
Verovatno samo da plače.
 
svaka cast za repu. u mom kraju repa se ne radi najmanje 20 god. secerana u cupriji je prodata u staro gvozdje zajedno sa novom limunskom tj. fabrika koja bi proizvodila limunsku kiselinu.
 
bice sunokova predavanja od 8-10 februara u svim seceranama. po kazni moram da idem na to ispiranje mozga. najverovatnije u kovacicu, bac i pecince.
 
Direktor sunoka Popovic je bio danas na B92 i rekao da sutra dolazi u St.pazovu na razgovor sa proizvodjacima neznam gde kad bas bi voleo da mu postavim par pitanja ::vadjenje_repe::
 
mi samo sa sunokom smo do sad radili, imamo svakakvih iskustava, ali globalno, pecinci su dosta bahati, tj uprava secerane, dok u bacu je bilo mnogo bolje....
 
mica967 je napisao(la):
Direktor sunoka Popovic je bio danas na B92 i rekao da sutra dolazi u St.pazovu na razgovor sa proizvodjacima neznam gde kad bas bi voleo da mu postavim par pitanja ::vadjenje_repe::
Naslusao sam se njegovih predavanja ::lose::
U prici je veliki sunoko ovo, te sunoko ono, ali kad dodje kampanja :zli: nemoze ovako, nemoze onako! Njihova politika je da snoko dobro prodje a za proizvodjaca ih nije briga.
 
Prijatelju tu se slazem stobom, al jedno je sigurno da snjima vise necu ugovarati ima i drugih secerana :ppozdrav:
 
Oni su vrlo korektni i mnogo obecavaju u prolece, a kad dodje jesen ::vadjenje_repe:: pa :kisa: :kisa: kuku nama ::lose:: ::lose:: :zli: :zli: :zli:jos
case ih je napisao(la):
mica967 je napisao(la):
Direktor sunoka Popovic je bio danas na B92 i rekao da sutra dolazi u St.pazovu na razgovor sa proizvodjacima neznam gde kad bas bi voleo da mu postavim par pitanja ::vadjenje_repe::
Naslusao sam se njegovih predavanja ::lose::
U prici je veliki sunoko ovo, te sunoko ono, ali kad dodje kampanja :zli: nemoze ovako, nemoze onako! Njihova politika je da snoko dobro prodje a za proizvodjaca ih nije briga.
 
Dobro što ste mi to rekli, jer sam mislio da odem na to "predavanje", ali to će izgleda biti samo ispiranje mozga.
 
Sta vredi da ih slusamo,kad ce mo na kraju opet naje......bati.Zato nevredi slusati njihove slatke price kad od toga nema ni I od istine.
 
mica967
Kovacevici gde ce te praviti ugovor za repu.Jel ostajete i dalje kod Baneta,ili menjate lokaciju?
A uslovi se neznaju jos tacno.
 
mica967
Ali ove godine repa ide preko vage to je sigurno.To si u pravu za Pecince njih samo treba. :udri:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh