IMR - Rakovica

Moracu da vidim jos nisam stigao da se zafrkavam sa tim prepuno obaveza imam danas jedva stigao malo da radim na traktorima jos ih nisam ni spremio za sezonu!!!! :udri:

- - - - - - - - - -

Ma pisao je na prosloj strani da ima neko da je uradio na R60 sa dve brzine pa cekamo slike da vidimo kako,a ako je ubacio od landina onda je samo ubrzao i to je jedna brzina

Borko isprazni sanduce za PP... :osmeh:
 
Ево, за љубитеље Раковице једна занимљива табела.
Поређење са неким западним тракторима.

 
Ćiro evo još jedne sklopke, oko 1200 din +pdv, proizvođač hella, ima da se nabavi u simpleksu u Temerinu ili Čačku.
 
Danas gledao i vozio jednu R65DV i slikao kako su kod nje uradili hidro volan:
img20130303103429.jpg
img20130303103422.jpg

img20130303103437.jpg


Jedna pumpa, a koristi i za volan i za hidraulik, e sad nisam je nesto probao kako radi sve istovremeno dali nesto ima razlike kad dize poluge i kad se mota volan ili da nije bitno. To sam pomagao suraku da pripremimo drva, a on uzeo tu rakovicu od drugara koji ocigledno samo sipa naftu i vozi :udri:
 
Lelelelele,pa to kad bi doslo kod mene u avliju prvo bi se dva dana naj manje odmascivala i prala a kasnije bi se svigde gde curi zadihtovala!!!!!!!!!!!!!!!!! Ovako nesto ja nemogu voziti pa da me ubiju!!!!

Lepo resenje takvo resenje bi i ja na mojoj primenio sto se tice hidraulicnog volana...

A sta bi sa lezajevima na rukavcima??? Jer zna neko jer ima olaksanja ili nema??? I koji lezajevi gde idu???
 
Auf,majku mu,al je masna :osmeh: vala taj bas ne vodi racuna o traktoru,vidi se da je lose odrzava... Kod mene je odvojeno pumpa hidro volana od hidraulike
 
Sta da ti kazem, vozi je ko stigne i zbog toga tako izgleda, vlasnik kad stigne on dodje u sumu, ali uglavnom placa radnika da je vozi.
Mozes zamisliti kad su uspeli da joj pokidaju zupcanike u reduktoru za prednju vucu, pa posle kao neki strugar pravio te zupcanike koji su isto bili kratkog veka

- - - - - - - - - -

Vlada90@ jeste kod tebe odvojena jer je za hidraulik pozadi, a ja planira na moju da ugradim hidro volan pa trazim najbolje resenje i dugotrajnije, jer imam samo jednu pumpu koja je napred
 
Sta da ti kazem, vozi je ko stigne i zbog toga tako izgleda, vlasnik kad stigne on dodje u sumu, ali uglavnom placa radnika da je vozi.
Mozes zamisliti kad su uspeli da joj pokidaju zupcanike u reduktoru za prednju vucu, pa posle kao neki strugar pravio te zupcanike koji su isto bili kratkog veka

- - - - - - - - - -

Vlada90@ jeste kod tebe odvojena jer je za hidraulik pozadi, a ja planira na moju da ugradim hidro volan pa trazim najbolje resenje i dugotrajnije, jer imam samo jednu pumpu koja je napred

Kad nađeš najbolje rešenje - javi, kod mene je ista situacija! :ppozdrav:
 
Ja mislim da je naj jednostavnije resenje iskoristiti postojecu pumpu samo ubaciti prioritetni ventil i kraj price...
 
Nazad
Vrh