Preporuči film

Ja u zadnje vreme sve gledam preko kodi aplikacije. Torrente vise ne skidam

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Gleda neko ovu rusku seriju Kuhinja na Prvoj ?? Ima li negde da se skine od prve epizode ??
 
За све који прате кухињу...три сезоне за сада...
http://serije.rs/kuhinja

ако хоћете да повећате превод, само кликните у том њиховом плејеру на cc опрцију и појавиће вам се опција size+/- да повећате или смањите превод...

удовольствие, наблюдая эту прекрасную серию
 
Poslednja izmena:
Posluzice I ovo. Mada kada gledam filmove ili serije vise volim da skinem sa torenta sa dobrim kvalitetom slike I da odgledam sa uzitkom na tvu :osmeh:
 
Ako hocete za filmove i serije ima jedan odlican program. Zove se kodi.Sa njim trenutno gledate filmove sa interneta. Bez skidanja itd. Radi savrseno ne secne bukvalno.
Moze na android a i na windows da se instalira. Ja sam uzeo android box za tv i na njega instalirao. Sta da kazem nego hvala mu ko ga izmislio. Torrente vise ni ne skidam


Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 

Одгледах синоћ Панфиловце, без превода, 95% ствари сам разуме, оних 5% па слободан превод...Врхунска продукција, одлична глума и наравно ефекти који су изузетни. Водило се рачуна о свему, ситним детаљима који управо познаваоцима тог периода пружају изузетно задовљоство у гледању. Избор реквизита, саме технике, до модела тенкова. Нитша ниеј офрље урађено и са пропустима, а и како би кад је један од финансијера овог пројетка и Gaijin који ради игру War Thunder. По мојој некој процени ово је један од најбољих ратних филмова у задњих 25 година. По квалитету је надмашио одличан белоруско-руски филм Тврђава брест.... вреди га одглетади и чим стигне превод окачићу и линкове ка филму и преводу.

НАПОМЕНА: Филм је прошао руске биоскопе и то други круг, тако да скидање са торента код Руса то није више пиратерија, а циљ им је да и они који нису били у могућности одгледају исит у биоскопу, га погелдају, а обично је реч о страној публици, јер коњ њих важи правило да филм није одгледан ако га ниси гледао на великом платну.....
 
Тешко да ће се Панфиловци наћи на било ком онлајн торетну за гледање.....
Када колега са Mycity Military форума одрати превод за викенд, оставићу линк ка преводу и филму...а дотле па стрпи се колега....
 
Ja napisah kako moze sve i jedan film i serije, al niko ne cita

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
Čitamo komšija ,instalirao sam kodi .Još se učim kako da ga koristim.Sreća što ima ljudi koji na yutjubu objašnjavaju kako se instalira i podešava ,inače, ne bih se snašao.
 
Nazad
Vrh