Preporuči film

Meni omiljeni folmovi, bez redosleda... Zelena milja, Petparačke priče, Legenda o jesni, Forest gump, Bekstvo iz šošenka, Lepa sela lepo gore i za romantične Don Huan de Marko.
 
Браћа по оружју или ти по енгелском Band of Brothers је најбоља серија са тематиком 2.СР која је дошла из холивуда, а да није холивудско просеравање. Пацифик из 2010 ,је добра, али не као БоБ...
 
Ubedljivo najbolja serija koju sam gledao je Prison Break, ko god je gledao svi su odusevljeni, kome god sam preporucio nisu mogli prestati gledati , neki su cak 10h dnevno gledali :D ja sam 2x gledao ceo serijal , jednom sam a i naterah zenu da pogleda bar dve epizode onda se i ona zarazila i tako opet iz pocetka. Mnogo stvari sam ukapirao koje nisam ni skontao prvi put kad sam gledao, valjda znam sta ce se desiti pa obracam paznju na detalje

ima i online a i na torrentu
Ovo je neka sala?

- - - - - - - - - -

Banshee isto jako dobra serija ,za one koji vole uglavnom mlavljenje i sex :)

ja obozavam marvel serijale pa trenutno pratim Arrow isto jako dobra serija

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
Za ovo vec mogu da se slozim,dva najbolja detalja su kad retardirani hobit nadjaca svetskog prvaka ili kad resi da naoruzan nozem napadne 10 ljudi sa AK-47.
 
Браћа по оружју или ти по енгелском Band of Brothers је најбоља серија са тематиком 2.СР која је дошла из холивуда, а да није холивудско просеравање. Пацифик из 2010 ,је добра, али не као БоБ...

Potpisujem.:ppozdrav:
 
Sve preporuke za Paklenu pomorandzu (A clockwork orange). Odgledao sam pre koji dan. A do tad nikad nisam gledao starije filmove od 15-20 godina. Još kad sam na kraju pogledao na imdb u koliko filmova se pojavljuju ideje iz tog filma... U najmanje 50.
@daner mislim da je pitanje šta kome leži. BB je baš serija po mom ukusu. Recimo, probao sam da gledam true detectiv ali mi nije legla pa sam odgledao samo jednu epizodu. Isti slučaj i sa wire.
 
Poslednja izmena:
Ubedljivo najbolja serija koju sam gledao je Prison Break, ko god je gledao svi su odusevljeni, kome god sam preporucio nisu mogli prestati gledati , neki su cak 10h dnevno gledali :D ja sam 2x gledao ceo serijal , jednom sam a i naterah zenu da pogleda bar dve epizode onda se i ona zarazila i tako opet iz pocetka. Mnogo stvari sam ukapirao koje nisam ni skontao prvi put kad sam gledao, valjda znam sta ce se desiti pa obracam paznju na detalje

ima i online a i na torrentu
Prison Break(Bekstvo iz zatvora negde prevedena kao Zakon braće) je najbolja serija koju sam odgledao u zivotu, preporuka svima.
- - - - - - - - - - -
@olalija o ukusima se ne raspravlja
 
Hateful eight. klasika tarantina. ko nije, preporucujem.
 
Poslednja izmena od urednika:
Ja jesam ::super:: isto preporučujem. Ali samo ko voli Tarantinov način, ko ne voli postoji šansa da se smori.
 
Je li neko gladao ovu novu sezonu X-files? Ovo sto sam dosad odgledao lici ni na neku sprdacinu a ne na X-files.
 
Одгледах управо Дедпула у биоскопу..Одличан филм, нисам се одавно насмејао и један је од бољих екранизованих марвелових филмова у задње време...Топла препорука за овај филм...
 
Poslednja izmena:
Takodje sam ga odgledao juce,odlican je :D

Послато са LG-H815 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh