Preporuči film

Ubedljivo najbolja serija koju sam gledao je Prison Break, ko god je gledao svi su odusevljeni, kome god sam preporucio nisu mogli prestati gledati , neki su cak 10h dnevno gledali :D ja sam 2x gledao ceo serijal , jednom sam a i naterah zenu da pogleda bar dve epizode onda se i ona zarazila i tako opet iz pocetka. Mnogo stvari sam ukapirao koje nisam ni skontao prvi put kad sam gledao, valjda znam sta ce se desiti pa obracam paznju na detalje

ima i online a i na torrentu
 
Ko voli veštice,čarobnjake,mitska stvorenja,đavole i ostale karakondžule neka pogleda seriju Sleepy Hollow.Trenutno ima 3 serijala.
 
Banshee isto jako dobra serija ,za one koji vole uglavnom mlavljenje i sex :)

ja obozavam marvel serijale pa trenutno pratim Arrow isto jako dobra serija

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Slažem se sa neskom u vezi Breaking Bad-a. Najjača serija koju sam gledao. Prethodno je to mesto držao lost. Mada nije dobro to odmah pogledati jer, bar je kod mene slučaj, desi se da očekujete da svaka sledeća bude barem takva a ono ni blizu pa se razocarate. Zato ni ne mogu da počnem da gledam neku seriju. Breking Bad je postavio previsoke, kako se čini, standarde za sve ostale. Mogu gledati nešto tek kad mi neko ko ima isti ukus kao ja preporuci nešto. Mada i to je pitanje. A sam da krenem nikako. Znači, Breaking Bad razbija na više nivoa.
 
Poslednja izmena:
Odgledaj prison break , oduvace ti tu seriju , drugar je gledao i tu breaking bad , kaze da je prison break mnogo bolji.

lako ce ti preci te ppstavljene standarde. Ja nisam mogao da verujem bukvalno nema dosadne epizode, svaka vas vuce da gledate maksimalno
Ko bude gledao nece se pokajati, posle dve epizode osudjeni ste da gledate ceo serijal :)

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena od urednika:
Prison break i breaking bad odlicne serije ne znam za koju bih rekao da je bolja :)

Послато са LG-H815 уз помоћ Тапатока
 
The Wire bih preporucio, po meni 1. mesto a onda 2-3 prazna pa ostale ... Takodje "Generation Kill", "Boardwalk Enpire", "True Detective" S1

Breaking BAd je takodje jako dobra
 
Band of brothers, 10 epizoda po meni naj serija.

Sent from my LG G3 using Tapatalk
 
Kucaj na google band of brothers online sa prevodom izbacice dosta sajtova, da ih ne reklamiramo ::namigivanje::
 
Nazad
Vrh