Preporuči film

Electricity titans Thomas Edison and George Westinghouse compete to create a sustainable system and market it to the American people

Cak nisu Teslu ni spomenuli u opisu, stavljaju ga po strani............ kakva zalost i zloba od tih kretencina. Ko zna koliko su mu upalili izuma edison govnar i ekipa zbog zavisti i para.
 
Zna li neko kako se zove film?Od raspolozivih informacija, cetiri tipa su kao na nekom kampovanju, putovanju ili tako nesto i u raznim komicnim situacijama. Izmedju ostalog nehoticno zapale polje kanabisa nekim tipovima u nekoj vukojebini, i dok bjeze od istih kroz pozar se naduvaju do besvjesti. Samo toga se sjecam.
 
Ma ja sam to gledao ,motoraši u pitanju ali su tri lika u pitanju pa završe na šorki između dve grupe pa drpe kombi pun mare.Ali imena filma se ne sećam.
 
Kriza fosfora - kraj čovečanstva

Die Phosphor Krise

Ako nekom zanima ova tema imam preveden film, pa neka mi se javi preko privatnih poruka.
 
To je njesra film skroz.Milovane traži neki film u kome glumi Adam Sandler.
Kako njesra,ja sam se smejao ko lud,a sendler se dernja samo.
Možda za komediju život dujia koksa ili tako nekako ili sa džek blekom kad je neki monah u mehiku i bori se kao kečer i taj nije loš '' for the oll orphans on the world''.Ali ovo nije ime filma nego rečenica iz filma.
 
Руски филм Викинг, ал нема превода још увек...врхунски филм....радим да добијем превод на руском па да га нас пар преведе на српски....

Такође одличан филм ко воли Икс мена, је Логан...по мени један од најбољих у целој франшизи....
 
Hangover 1,2,3,takodje vecina filmova od Jim Kerija,Edi Marfija,Roja Atkinsona,Kris Takera,Piter Selers (Pink Panter) i naravno Lesli Nilsen ,the naked gun :D.Itd itd ,komedija kolko hoces.
 
Nazad
Vrh