Preporuči film

neznam da li je neko vec pisao o njoj u temi
preporuka serija---See
tri sezone,cetvrta se snima kako kazu,ono sto je dobro bar meni sto nema puno epizoda

 
To je o nekom bokseru jeli ? Vidim reklamira se na netfliksu . Inače pri kraju sam Kuće od papira , jel gledam kampanjski par epizoda , pa prodje i desetak dana , pa opet kad uvatim vremena . Član Ljuša me iznenadio kad je reko da je to dječija serija ? Reko mora da je dobra spočetka pa ću odustati . Medjutim upravo suprotno . Ili je on mislio na nešto drugo ili su ukusi tolko različiti . Meni ekstra , možda najbolja. Kasnije ću tu Berlin gledati , kao nastavak valjda
 
Blade runner, Dune, Stalker,Day the Earth Stood Still, Children of men, 12 Monkeys, Minority Report, Arrival, Close Encounters of the Third Kind, Thing, Scanner darkly.......
Gledao sam sve sam Children of men, A Scanner Darkly (nekako me odbija taj stil rotoskopiranja).
Stim što bi The Thing (1982) posebno izdvojio zbog mnogih stvari, a po najviše zbog neverovatnih praktičnih efekata.
Ko voli praktične efekte dodao bih The Fly, Videodrome, Evil Dead, Hellraiser (prva 2 i možda još poneki)
Naravno Alieni, The Void ... Ima par manje poznatih filmova iz ove grupe, zaboravio nazive naći ću ako nekog zanima?

Event Horizon, The Sphere, nisu praktični efekti, ali vrede . Šta još?...
 
To je o nekom bokseru jeli ? Vidim reklamira se na netfliksu . Inače pri kraju sam Kuće od papira , jel gledam kampanjski par epizoda , pa prodje i desetak dana , pa opet kad uvatim vremena . Član Ljuša me iznenadio kad je reko da je to dječija serija ? Reko mora da je dobra spočetka pa ću odustati . Medjutim upravo suprotno . Ili je on mislio na nešto drugo ili su ukusi tolko različiti . Meni ekstra , možda najbolja. Kasnije ću tu Berlin gledati , kao nastavak valjda
Mislio sam na tu seriju,ukusi su nam različiti.
Večeras u 21 h. na RTS 1 prikazuju film Anatomija pada.
Trebalo bi da je dobar film.
 
Ja bas gledam Fallout i Shogun ,obe su dosta dobre.Vidim pise da je Fallout radjena po igrici,nisam je nikad igrao ali jesam gledao complete walktrough na you tube ,i ono ok je ,ali nije najbolja .Sto se tice tih post apocalyptic games ,samo je jedna tu dominatna po meni,a to je Metro naravno,radjena po jos boljem romanu pisca Dmitry Glukhovsky,procitao 2 puta ,sta reci ,jako mi se svideo.Kad bi odradili neku seriju po tom romanu,to bi bilo nesto.Ali uzevsi u obzir ovo sa Rusijom sada,tesko da ce to biti u neko skorije vreme.
Mada i Witcher je jako dobar roman ,pa opet seriju su donekle upropastili ,sad jel zbog loseg budzeta ili cega vec ,ali bas mi se ne svidja mnogo,pogotovo sto kad se naviknes na jednog glavnog glumca ,a oni ga promene posle nekog vremena ....
 
Аркадије, требала да се снима серија метро али писац није дао ауторска права зато што је прича требала да буде прерађена и да се одиграва у њујорку. Fallout има неколико токова прича, интерактивна игра. Ово је само један од бункера. Погледај gameplay new vegas.
 
U Njujorku .....naravno da nije dao autorska prava,napravili bi seriju koja samo imenom ima neke povezanosti sa njegovim romanom,tj pricom.
 
Nazad
Vrh