ZP hibridi, prinos za ponos

Koji ZP hibrid planirate da sejete ove godine najvise?


  • Ukupno glasača
    427
Odg: ZP hibridi,Prinos za ponos

@Rasa02 sad nesto gledam ogled tvojih hibrida i do sad mi nije zapalo za oko...na ogledu nema 677 ?? :sta:
 
Odg: ZP hibridi,Prinos za ponos

ZP institut za kukuruz ima preko 600 priznatih hibrida kukuruza,zamisli da se svi postave u ogled :haha: koliko bi to velika njiva bila.Video si da je u Zemun Polju na danu polja bilo mnogo vise hibrida a u ovakvim ogledima koji se postavljaju sirom Srbije pa i kod mene nema toliko ni prostora a ni vremena da se sve to izmeri.Kod mene je u ogledu bilo i nekih hibrida kojih jos ni nema u prodaji,zato i sluze ovakvi ogledi da se pored vec poznatih hibrida poseju i uporede sa njima i novi hibridi koji se tek pripremaju za prodaju :ppozdrav:
 
Odg: ZP hibridi,Prinos za ponos

Da video sam da neki imaju "sifru" ali nisam mislio da imaju toliki izbor hibrida. :D
I mogu reci jeb* vas 677 sto ga nahvaliste,taman sam hteo na prolece da sejem 560,606 i 666,a sad jos da vidim sta dolazi u obzir. :D
 
Odg: ZP hibridi,Prinos za ponos

:haha: nekada i nije dobro kada mozes puno da biras ,salim se,neces pogresiti bilo koji od njih da posejes:ppozdrav:
 
Odg: ZP hibridi,Prinos za ponos

NA i ja bih uzeo taj 588. Jako mi se svideo na ZP ogledu.
 
Odg: ZP hibridi,Prinos za ponos

E druze sad se meni isto tako svideo 560 kad su mi davali klipove rek'o koji su ovo prcmoljci,ali nije tako,dosta su teski,dugacki i uzani,a duboko zrno,bas mi se svideo.
 
Odg: ZP hibridi,Prinos za ponos

A video si i koji sklop je imao u berbi.
 
Odg: ZP hibridi,Prinos za ponos

U zadnjih nekoliko (10-15tak) godina mislim da je u zadnje 2-3 godine ZP napravio najjacu i najbolju paletu hibrida koji su se pokazali kao extra prinosni i da moze slobodno da se kaze da sa ovom paletom proizvoda moze parirati svim do sada postojecim RENOMIRANIM i novim sem.kucama koje su bile i koje su se skoro pojavile na nasem trzistu.Ukratko NO.1 u SRB i regionu ::svaka cast::
Post je spojen: [time]1290598494[/time]
_________________________________________________
I da nezaboravim slogan PRINOS ZA PONOS stvarno zasluzuje ::svaka cast:: :ppozdrav:
 
Odg: ZP hibridi,Prinos za ponos

Jbg nisam ja radnik ZP-a ali sam siguran da ce biti i da ce resiti izaci u susret starim i novim kupcima.
Kakvi su domacini bili prema nama forumasima gde god smo dosli u goste...ovo je onda samo mala sitnica koja ce biti uslisena od ljubaznih domacina. :ppozdrav:
 
Odg: ZP hibridi,Prinos za ponos

Zujka je napisao(la):
U zadnjih nekoliko (10-15tak) godina mislim da je u zadnje 2-3 godine ZP napravio najjacu i najbolju paletu hibrida koji su se pokazali kao extra prinosni i da moze slobodno da se kaze da sa ovom paletom proizvoda moze parirati svim do sada postojecim RENOMIRANIM i novim sem.kucama koje su bile i koje su se skoro pojavile na nasem trzistu.Ukratko NO.1 u SRB i regionu ::svaka cast::
Post je spojen: [time]1290598494[/time]
_________________________________________________
I da nezaboravim slogan PRINOS ZA PONOS stvarno zasluzuje ::svaka cast:: :ppozdrav:

Nemoj mnogo da hvališ, iako to zaslužuju, jer će ih ove budale iz DS-a privatizovati...
 
Odg: ZP hibridi,Prinos za ponos

U pravu si Branko :bravo: sve sto vredi prodase samo da se domognu ::novac:: za lepsi zivot ::lose::
 
Odg: ZP hibridi,Prinos za ponos

Trenutno :nono: ali dokle............ ni ja nebih voleo ali......
 
Odg: ZP hibridi,Prinos za ponos

dobro došao na forum ali najpre se predstavi u odgovarajučoj temi a posle češ dobiti brdo odgovora
 
Nazad
Vrh