ZMAJ kombajni

Mi smo imali problema na Dragonu dok nismo ubacili termostat.Posle je temperatura bila konstantno 80 stepeni i kada dođe do 85-90 opaučiš komarnik metlom i vozi Miško, Mercedes je bio gore.
 
E konacno neko nesto zanimljivo da kaze :)),to sam i ja nesto slicno primetio da na leru se hladi,tj nekad brze spadne temp. na leru kad ga ostavim no nekad i ne.
Jel mora hladnjak dole da bi se skinula vodena pumpa ?.
 
Hladnjak baš nije problem skinuti, jer nije zgoreg dobro ga oprati aparatom za pranje... Mislim kad se već zezaš...
 
Postao sam vlasnik jednog ostarelog Zmajceka.
1a340861ad93c066b9c0b0a13c9d9d33.jpg


Послато са SM-A520F помоћу Тапатока
 
Данас радим њива уз њиву поред мене Масеј Кареа идемо истом брзином он ми блица а код мене коса 3,20 иде другом само шушка у добром житу мали варијатор у лошијем ватра...😂😂😂
 
Imam problem na 142 , u sezoni mi puca ovaj drzac sita bar dva puta , do cega moze biti problem ? I to puca stalno na istom mestu gde je krivljen tu na desnoj strani.
694124-vijak-141-142-ladja-sa-sitima-30000-1.jpg
 
Mozda pretegnes jako,ali naravno ne sme ni da se sita mrdaju.Ako puca stalno jedan te isti ,onda nzm,mozda kriva lezista gde ulaze sita ili nesto slicno.Sigurno ti je napravio stetu u kombajnu ako je zavrsio dole u spirali,vezi zicom sledeci put njega i onaj drugi deo sto spaja oba sita da se stegnu u lezista,tako da ako nesto pukne nece kriviti spirale i ko zna sta vec nego ce ostati da vise tu kod sita na zici.
 
Данас радим њива уз њиву поред мене Масеј Кареа идемо истом брзином он ми блица а код мене коса 3,20 иде другом само шушка у добром житу мали варијатор у лошијем ватра...
Svasta lupaju za Zmaja, a on ide bato kao munja kad je sve oke.
Mnogo puta sam kretao sa 135 u isto vreme sa claasom ili deutzom i izlazio pre njih iz njive, ljudi gledaju i trepcu.
Posle cujem u komsiluku kaze mali ga ostri dobro

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Svasta lupaju za Zmaja, a on ide bato kao munja kad je sve oke.
Mnogo puta sam kretao sa 135 u isto vreme sa claasom ili deutzom i izlazio pre njih iz njive, ljudi gledaju i trepcu.
Posle cujem u komsiluku kaze mali ga ostri dobro

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
Pokvariš se pa ranije izađeš iz njive ili nešto drugo ?
 
Nazad
Vrh