ZMAJ kombajni

Ljudi pricaju o korpi kvacila kakve zice

Послато са RMX3263 помоћу Тапатока
 
Јбг и ја сам мислио на корпу још реко што сами не одраде, али ајде нећу да паметујем.🙆
 
Ма би ја али су кућишта где иду лежајеви разлокани јбг...да кирнеришем користим онај лепак мислим да то није посао јер сав клепеће
 


Ево ти овај бр у огласу пише Влада али он и Аца заједно раде. Мада само пази ако пазариш од њих добро прегледај робу коју купујеш јер после нема рекламације. Лику су продали мотор са мог 161 после ме човек звао и плаче реко јбг шта да ти радим ја сам га њима за делове продао, а шта сте ви и како трговали не могу ти помоћи.
 
Prednji utovarivac je kao izmisljen za te stvari gde ne moze kicma trans.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Rucni paletar,ali ne obicni,ja sam kupio paletar sto dize metar u visinu,onaj makazasti puno je korisniji ,bas za takve stvari,prvenstveno je kupljen zbog diferencijala kad sam stelovao,posle sam ga koristio za jos hiljadu stvari.Menjam i korpu sa njim na kombajnu,sam,bez ikakvog teskog dizanja.Meni sto treba od alata ja kupim,zabole me jel cu koristiti to jednom ili hiljadu puta godisnje,ako ce meni olaksati rad,nema puno razmisljanja tu.
 
Јел имате идеју како вратити мењач на 142 нека крокодилка,флашенцуг?Тежак је у пм...
Jedan jak se malo ukopa u zemlju legne na ledja i nogama ga digne da neko drugi uhvati srafove
Milion puta uradjeno u njivi zato i mrzim Z190

Послато са M2006C3MII помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh