ZMAJ kombajni

Зна ли неко или има искуства да је узимао рачун из Змаја,за регистрацију комбајна?Јел то и даље могуће,или нема више коме да се обрати?
To zadovoljstvo kosta oko 5000 rsd, jedan papir A4 formata. Jedna gospodja sedi i izdaje potvrde, moj poznanik je prosle godine vadio potvrdu kao dokaz da je to kombajn posto nije mogao da predje tehnicki i da registruje kombajn.
 
IMG-20210519-154243476-1.jpg
IMG-20210519-154217034-1.jpg

Аматерски али послужи ће...Силокон је затворио где није вар...
 
Novo mislim oko 350-400 eura,polovno manje-vise duplo jeftinije.Gledao pre neku nedelju nesto za zmaj pa na par mesta naleteo i na cene tih reduktora.Po meni vredi i tih 400 eur,jeb.. onu cigancicu,imam je na 2 hedera i nzm jel do kvaliteta delova ili sta vec,ali i nakon zamene svega opet dobije malo lufta brzo,ok nije do sad pucala glava kose ali ....Reduktor radi kao mercedes za razliku od cigancice ,imam i njega na jednom hederu i nikad,nikad problema sa njim za ko zna koliko godina koliko je kod nas.
 
Kolege jel uzimao neko skoro reduktor kose?
Koje su cene?

Sent from my moto e5 using Tapatalk
Ja sam se raspitivao hteo sam da uzmem da ga radim na 135icu. Polovan nema ispod 200e da valja, a posto planiram da uzmem nesto sto ce moci i kukuruz da radi pitanje koliko mi se isplati sad to jer bi sa rukama majstora i drugim sitnicama izaslo preko 300e, mozda i blizu 400.
 
Danas sam dovukao Heder da ga pretresem
Hirošima
Mrzim onu cigančicu pa bi ipak ja da zabodem reduktor!!!!!
Hoću i pick up prste da prepravim da budu plastike od claas-a i 16mm prsti
Možda i Šumaher kosa mladost sam proveo nitujući kose i prste.
Mislio sam da ga sečem na 3,6 ali malo dobijam, pa je naj pametnije da razbijem dva auta u ulici i mir će biti!
Onako ima malo puž da se okrpi i malo patos ništa strašno
Leva stranica je ogledalo bivših vlasnika i na njoj ima 6kg elektroda i 10kg kojekakvih nazovi ojačanja
Meni više liče na OČAJANJA
polako i dovešće se u red





Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
150 e sam svojevremeno platio polovan reduktor kose za Z171 kod čoko brata iz Vajske i dao još toliko za remont.Ne znam cenu reduktora za Z141-143, verovatno je ista ili slična.
 
Ovaj je imao par rupa a i istanjio se lim
Imam 25 tabli lima čuvam već 5_6 godina
Aluminizaran
E za Heder sam crni sekao, a za kombajn čuvam aluminizaran
Još da mi je dobra apkant mašina gde bi mi bio kraj sve bi stranice nove uradio
Ovako će biti KVALITETNO KRPLJENJE
Naj bitnije da je motor full šine nove gume nove sabirna nova
Evo viče mi komšija bivši magacioner iz V.U da ima neka nova korita i levkove
Nadam se da su korita od spirala videću sutra

Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
Дали може на 142 да се промени лежај на мењачу гледано од напред комбајн лева страна,имам луфта ту где излази полуосовина из добоша кочнице?Мислим на лицу места?
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh