ZMAJ kombajni

evomalo sli
a1lr3b.jpg
ka kako je ispao heder posle skracivanja
 
Samo da vas podsetim da postoji tema u kojoj možete jedni drugima da čestitate na kupovini!Ovako samo pravite off topic.
 
Dok jos nisam pogubio delove i dok me pamet nije napustila kombajn se sklapa

Maticu kako kod tebe posao napreduje

2h2k3sn.jpg

261gemx.jpg

20iwb5d.jpg
 
35iu0qf.jpg

211qbdi.jpg

ix494l.jpg

2qly2xz.jpg

Još malo slika.Napravili smo promaju u kombajnu.Danas je izvađena gornja lađa,varijator vetra,vetar,spirale.Ostade motor i limarija samo na njemu.
 
Baš tako,nisam sve ni slikao.U ovaj kombajn nije nikada ništa ulagano pa sada mi ispaštamo.Kada ga sredimo i završimo biće Zmajčina što bljuje vatru a dotle ima da otegnemo da ne kažem šta.Nema potrebe da se piše jer se većina skinutih stvari ne vraća nazad.
 
ljudi nasao sam kombajn zmaj 142,godiste 1996.ima heder za suncokret,zitni heder i pokosio je 800 jutara ukupno za te godine.od prvog vlasnika je i garaziran od prvog dana.kombajn je kao nov i cena mu je 14ooo eura.sta kazete na to,za te pare moze uzeti zmaj 143 2002 godiste samo sa hederom za zito.kome dajate prednost?
 
U Zrenjaninu se jesenas prodavao 142 koji je potpuno remontovan, sa generalnom motora i novim gumama, ofarban za 11000 evra ako sam dobro zapamtio. Ja njemu dajem prednost. Za detalje pitaj člana Prometal Muncan.
 
Nazad
Vrh