ZMAJ kombajni

Nema na čemu Andriću.Maša je tu dugačku lulu hteo meni da proda pre par godina a ugradio je kratku iz razloga kako meni reče teško mu da je sklapa i rasklapa ne zbog problema sa kaišem.
jeste i meni je rekao da je kratku ugradio jer su momci koji mu voze sitni pa im je problem da rasklope, a nije imao on problema nego kaze da smatra da je kraca bolja izmedj ostalog i zbog manjeg opterecenja.
 
Bolja je dugačka jer sa njom može da se kipuje svuda i dosta je lakše naići u bilo koji prevoz dok kod kratke moraš prvo sa hederom da se podvučeš pa da zaneseš kombajn što oduzima mnogo vremena.
 
Pozdrav..Posto planiram da kupim kombajn u oglasima sam naleteo na Zmaja 132..Kombajn je u dobrom stanju,ali jedino sto mi se ne svidja je to sto je dzakaros..E sad me interesuje da li je problem prepraviti ovaj kombajn u bunkerasa i da li bi mogao da se postavi bez velikih prepravki bunker od Zmaja 133??Unapred hvala...
 
Prvo se raspitaj koliko košta bunker (neko je tražio za bunker i kabinu 1500 evra!) , i da li ima negde da se kupi. Ja mislim da se ne isplati ugradjivati bunker. Bolje nadji negde kombajn sa bukerom.
 
16a1ond.jpg

2ijm6o2.jpg

8wl37d.jpg

Razbacivac
23huhyp.jpg

2upfmet.jpg

2bsgib.jpg
 
Hvala... gumu smo prepolovili pola mi pola masa a kolica vracam jer on ima samo ta jedna tako da sam trenutno u potrazi za kolicima. A puz ipak kratki jer necu istresati u nistavece od zmajevke tako da ne pravi problem a na ustrb njega sam dobio razbacivac tako da mi je to ok pogodba..
 
Svaka ćast na kombajnu nek te dugo služi, ja cu sada trazit još jedan kombajn mislim da ce biti Z-142 ali naravno trazit cu neku olupinu kao što je moj Claas kada je stigao, i onda koji bude bolji taj ce ostat naravno preko ljeta cemo ga bukvalno rasturit i sredit .. ! :D
 
Hvala... gumu smo prepolovili pola mi pola masa a kolica vracam jer on ima samo ta jedna tako da sam trenutno u potrazi za kolicima. A puz ipak kratki jer necu istresati u nistavece od zmajevke tako da ne pravi problem a na ustrb njega sam dobio razbacivac tako da mi je to ok pogodba..
evo ja ti prodam moja kolica od hedera,posto meni vise netrebaju skratio sam heder i necu vise da ga skidam sa kombajne
 
Nazad
Vrh