ZMAJ kombajni

Zbog cega se menjaju sine,mislim na sta utice kad su sine istrosene?Ja to nikad nisam menjao,ne kazem da ne treba al jednostavno je tako.
 
pančevci su baš na dobrom glasu,što se tiče prodaje traktora
koliko sam se navozao po vojvodini....
svi kažu dobro malo radio kad odeš ono prc....

bez uvrede nije mi to cilj to je samo zezanje zbog velikog broja trgovaca oko šapca

a što se tiče tih trgovaca oko pančeva to je ciganija čast izuzecima da se ne naljute časni romi
i sam sam bio žrtva gitovane mašine pa imam gorko iskustvo ali jbg ko mi kriv kad negledam skim imam posla
 
Spremajte pare i kupujte nove.Ja kod mene takođe moram menjati jer imaju 4mm pa ne bih da se igram sa onim što nije za igranje.
 
Ljudi kazite mi jel bolje na 142 kraca ili duza cev za istovar?
majstor od koga sam kupio kombajn me ubedjuje da je kraca bolja jer je manje opterecenje (kraca je kao na 141).ima i duzu i kracu pa treba da izaberem koju cu...
 
Uzmite dužu.Može i sa kraćom da se kipuje u kamione ali je potrebno dobro iskustvo u vožnji kombajna da bi se provukli između arnjeva.Jeste da je duža teža za rastavljanje i sastavljanje ali vredi.
 
Ne samo zbog rastavljanja i sastavljanja , on kaze da je sa duzom jedan ako ne i dva kaisa u sezoni menjao a sa kratkom mu drzi par sezona.Ja nikad nisam imao kombajn ovo mi je prvi tako da zaista se ne razumem zato pitam!!!
 
Onda nešto drugo nije u redu.Nisam još čuo da je neko zbog toga imao probleme sa kaiševima.Svejedno taj kaiš od kipovanja košta oko 200-300 dinara pa nije neka velika investicija promeniti ga.
 
Gotovo je uglavnom sve, treba jos da mi ugradi razbacivac slame i to je to.
A sada sam u setvi soje tako da nemam vremena za kombajn da idem po njega .Bice uskoro nadam se.
Cucete na forumu kad stigne , hvalicu se . hehehe salim se malo
Maticu hvala za savet.
 
Nema na čemu Andriću.Maša je tu dugačku lulu hteo meni da proda pre par godina a ugradio je kratku iz razloga kako meni reče teško mu da je sklapa i rasklapa ne zbog problema sa kaišem.
 
Nazad
Vrh