Zmaj berači kukuruza

dali netko zna gdje ima osovina za tarup za zmaja 222 i koliko ::novac::
 
Rale 83 je napisao(la):
Evo i mojeg zmaja , od 211 do 216 :haha: 6 valjaka itd vetar nema
34s4f9f.jpg
Kako mislis od 211 do 216? Da nisi prepravljao 211 u 216? :sta:
 
Umesto zvazda ima lopatice kao sampeter , ima 6 valjaka , nema vetar . Imao je 4 valjaka pozadi za izbacivanje komusine pa smo opet vratili na 2 , ubrzan plus sajbna-remenica tarupa smanjen precnik i ubrzan jos 20% jednom recju od 211 do 216 a ima malo i klasa
 
Recite mi ima li ko iskustva hteo bih na 213-ki da proširim komušački sto sa 4 na 8 valjaka ima li ko iskustvo sa tim i dali bih mnogo opteretio traktor teram ga sa imt 540. Ima jako veliko zagušenje na valjcima 6-7 krupnijih klipova se isprekršta i odmah zaguši treba mi puno vremena za 1kj od 5-6 sati.
 
negdje sam ovdje čitao da je neko nadogradio još 2 , potraži malo pisalo je se o tome
nisam čuo da je iko išao tako radikalno na 8 komada
 
Ma prošle godine mi je toliko gušio da mi se smučilo pa sam rešio da dupliram.
 
ma ja sam čitao negdje da je neko ubacio 6 komada ovdje na ovome forumu , nemožem da nadjem gdje je to , nadam se da će vlasnik toga zmaja da se javi
i ja dok sam imao zmaja bio sam zagrijan na takvu prepravku i uradio bih to sigurno samo da mi je bio ostatak berača u boljem stanju , bio je onaj 211 nošeni pa mu je neko napravio šasiju i koš i nije bi za neku pohvalu
 
Ja evo dva sata listam ove strane još nisam naleteo na te prepravke nastaviću sutra videću predlog pa sta mi bude bolje i lakše ali ovako nemože moram nešto promeniti.
 
Vido sam druze, ja bi prvo da vidim nesto blize, da se ne mlatim dalje. Ima 214s al 3700e sto je mnogo, 214 mi ne odgovara previsok je bunker a kod mene su putevi katastrofa. :cao:
Imam ja 214s u dobrom stanju, licno sam ga remontovao komplet pred proslu sezonu. Obrao sam 20ha posle remonta nisam stajao. prodao bih ga da bi kupio dvoredni.
 
Sasamatic ajde molim te ako ti nije teško prebroj zube i na velikom i malom lančaniku pa javi .
Hvala unapred.
 
@levak hvala kod mene je veliki 16 a mali 13 možda je samo to u pitanju, menjam obavezno.
 
Nazad
Vrh