Zmaj berači kukuruza

Ja samo znam da se ovde kod nas gde je ravnica i 560 i r65 pate sa dvorednim kad su nepovoljniji uslovi za rad (kaljavo ,pregust sklop ,zatravljene njive) i ko god kupuje neki polovan od tih traktora prvo pitanje je " jel radio sa beracem?"
 
ysu2ysab.jpg
ty4y2ysa.jpg


Malo slika i od mene
 
Danas je bio kod mene kolega Jbrtka i ugradio sečku na berac zmaj 222rpm,odmah pustena u rad i rezultati su odlicni berac se ne cuje,traktor ne oseca teret,jednostavno spas i za berac i za traktor.Svaka cast na odradjenom poslu,dogovoru i ispostvanom vremenskom periodu sve je bilo kako smo se dogovorili jos jednom kolega Jbrtka svaka cast:bravo::bravo::bravo:
 
Danas je bio kod mene kolega Jbrtka i ugradio sečku na berac zmaj 222rpm,odmah pustena u rad i rezultati su odlicni berac se ne cuje,traktor ne oseca teret,jednostavno spas i za berac i za traktor.Svaka cast na odradjenom poslu,dogovoru i ispostvanom vremenskom periodu sve je bilo kako smo se dogovorili jos jednom kolega Jbrtka svaka cast:bravo::bravo::bravo:




Daj neke slike u radu da vidimo kako to radi.
 
Gde moze da se nadje kuciste pogona pivodnih lanaca za 214 . Menjao pred sezonu svih 7 lezaja i raspadnu se posle 10 ha i obrija lancanik sesir na koji naleze. Ako neko moze da mi pomogne da ga pronadjem hvala. Bas mi je hitno
 
Пази стварно,погледао сам површно и брзоплето написао?А да и мене занима од ког возила је?

Kombinovani sat na kom se nalazi i merac temperature mi je crkao te sam na otpadu za 10 € nasao sat od MB kombi,neznam koji je model stim da sam trazio da mi daju i termodavac,sreca da je bio jos i motor tu te su mi dali i termodavac to sve namontirao i funkcionise e sad da li ce i koliko sluzit zbog vibracija to cu vidjet.Metnuo sam i gumice da malo ublazi vibracije pa mozda i potraje.
 
e taj problem sam i ja imao isto kontra lezaj izgorio,ali uspjesno rjeseno,kod mene je neki cudni tarup :osmeh: pasuli nokti metalnih valjaka sa Sipa na Zmaj,trgovac ima Sipove i kaze da su navodno isti i da odrađuju posao,a kako je to u praksi? hvala
 
Poslednja izmena:
grunt Ti druže ko na onom grafitu " džaba ste krečili" !!!!! Stavljao si nove zaštitne limove i kontra nož na standardnom tarupu a sada si ugradio roto sečku ???:sta:
 
Nazad
Vrh