Zetor

koje ide ulje u bosch pump tj koje ide levo koje desno zetor 4718
i dali ima semenik gde kvacilo ulazi u menjac ili neki dihtung
i dihtung dali ide gde se spaja reduktor sa tockom i dali ima da se kupe oni srafovi
 
3iAQY1Q.jpg
 
Pozdrav svima na forumu. Imam Zetor 6911, i neće da prima gas, tj. kao da mu se neće. Kompresija u cilindrima je od 15.5 do 17. imam ispravnu pumpu pvp od 5718, da li bi mogla da se namontira na dotični taktor ili je potrebno da se prešteluje.
 
Poštovanje,
da li neko može da mi kaže kako se uključuje kompresor za vazduh na ZTS 16245? Video sam da ima neka ručica, šta sa njom, podići je gore dole, levo desno? Nisam probao da uključim kompresor...Da li traktor mora da radi kada se uključuje kompresor ili se uključuje kada motor ne radi?
 
Pozdrav svima na forumu. Imam Zetor 6911, i neće da prima gas, tj. kao da mu se neće. Kompresija u cilindrima je od 15.5 do 17. imam ispravnu pumpu pvp od 5718, da li bi mogla da se namontira na dotični taktor ili je potrebno da se prešteluje.
To je za dizela mnogo slaba kompresija

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Video sam da ima neka ručica, šta sa njom, podići je gore dole, levo desno? Nisam probao da uključim kompresor..
Da li traktor mora da radi kada se uključuje kompresor ili se uključuje kada motor ne radi?
Pa ako sad ne radi kompresor onda okreni rucicu u suprotnom smeru od kako je sada.
Trebalo bi da radi motor, jer nema sinhrone da ubaci u zupcanike dok stoje.
 
Ovo je dotični sa slabom kompresijom. Pošto sam iz južnog Banata, da li bi imao neko preporuku ko radi remont glava motora. ovo ostalo bi odradio sam.
 
@tuki789 podigni rucicu gore dok traktor radi na manjim obrtajima, tako se ukljuci kompresor.
@Emilb
Remont glave motora radi MTR Solarevic iz Vrsca.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sto se tice sklopova, uzmi Mahle ili Kolbenschmidt nemoj da te neko ubedi da uzimas one Ceske/Poljske AGS ili AG jer sam imao lose iskustvo na Ursusu 904 i zamenio sam ih sa Mahle nakon godinu dana, al to je bilo 2010-2011. Za sklopove i neke krupnjije delove mozes pitati u Pal Beograd mozda su jeftiniji al nemaju na stanju sve delove koje su im na sajtu,STR Agrotehna Bavaniste, ja tamo nabavljam skoro sve delove ili Krokus Golobok.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh