Zetor

I ja sam mislio na tu tehniku probao sam I odusevljen sam ali to je za manje kosuljice ali velike I zapekle tesko

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Pozdrav kolege, molim za pomoc.
Zetor 6211(rezervoar ispod kabine, nizi od ac pumpe) kada se ne pali par dana gorivo se vrati u rezervoar i ne moze da se povuce rucnim pumpanjem na ac pumpi. Upalim ga uz pomoc creva i balona koji postavim gore na haubu. Kad upali i stavim crevo od rezervoara dalje radi ok. Sta da pregledam na ac pumpi,gde moze biti problem?
Da li bi nepovratni vetil bio resenje za ovo?
Hvala u napred.
 
Pomogao bi ako je neki kvalitetan Ali ja mislim da je sigurnije da ubacis neku slavinu ako je nema I zatvoris kad ga parkiras I gotovo

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Pozdrav kolege, molim za pomoc.
Zetor 6211(rezervoar ispod kabine, nizi od ac pumpe) kada se ne pali par dana gorivo se vrati u rezervoar i ne moze da se povuce rucnim pumpanjem na ac pumpi. Upalim ga uz pomoc creva i balona koji postavim gore na haubu. Kad upali i stavim crevo od rezervoara dalje radi ok. Sta da pregledam na ac pumpi,gde moze biti problem?
Da li bi nepovratni vetil bio resenje za ovo?
Hvala u napred.
Promeni gumicu na vemtilu ac pumpe, onom kojim pumpas.
Tu zna da dobije vazduha, ako ne vuce gorivo ni nakon toga menjaj ac pumpu.
 
Da, odviji taj poklopac kuda prolazi drukalica i iscupaj je vani, na donjem delu drukalice u zleb lezi ta gumica.
Mora biti knap i vodi racuna kad guras nazad drukalicu da ne ostetis gumicu. Namazi je uljem i polako ravnomerno i pravo guraj je na dole.
 
Ja sam pre dve nedelje kupio set hidraulicnog volana za 5711 u Juselu. Narucio sam ON-LINE i sa kucnom dostavom je kostalo 35500 dinara i prezadovoljan sam sa dobijenim. Sve je stimalo i nista nisam trebao da dokupim osim ulja. Montirano bukvalno za sat vremena.
 
A sto ne bi bila ista,volan je volan u cemu bi se razlikovalo

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Sve je isto, samo je nastavak cilindra kraci za onoliko koliko je kraci blok motora od tri cilindra.
Kod Jusel-a treba znati da su cene u on-line prodavnici bez PDV-a.
 
Pozdrav svima. Prodao sam 6011, i planiram kupovinu 7245. Imate li kakvih iskustava sa njim? Cenim da je dobar traktor kao model i da ima dovoljno snage za sve. O kvalitetu neću da pričam, pošto znam kakav je zetor.

Da li da obratim pažnju na nešto posebno? Hvala!
 
Nazad
Vrh