Zetor

<br><br>Druže,jel misliš na šraf gde se sipa ulje-kod zetora je mala rupa.

Zetor7245.Nemam uopšte predstavu kako izgleda-koliko sam shvatio na ovo što ti imaš treba još i kardan i kućište jel imaš i to

mislim na ona pet komada od koih su dva krajnja za kardan i reduktor a ona tri su za brzine

http://poljoinfo.com/showthread.php?460-Ursus/page66 nisam mogao da nađem sliku od zetora ali evo ti od ursuza to su ona pet šrafa između ručica reduktora i kardana možda kod tebe na zetoru nije prosečena kabina pa se nemogu ni videti
 
Poslednja izmena:
Za brzine su ona tri u sredini. Ako ti je mjenjač gore pored volana onda drugi s lijeva je za 4. i 5. brzinu, treći slijeva za 2. i 3. ,a četvrti slijeva za 1. i R.
 
znači ide onaj što je posebno pa onda sledeća 3-gledajući kad sediš u traktor (jesam li dobro razumeo)
 
Da tako je. Uglavnom ona tri u sredini su utvrđivači brzina. Ovaj krajnji lijevi što stoji sam je utvrđivač ručice kradana. A krajnji desi utvrđivač reduktora za spore i brze brzine.
 
Imam jedan problem,kupio sam ZETOR 9540 i nesto se cuje u delu hidraulicne pumpe neko zujanje ,hidraulika radi sve ali se cuje najvise nazad .
 
Ima li neko predstavu koliko košta sklop prednje vuče za zetora 5911 i gde se može naći.Sad mi je traktor rasturen i biće urađen kompletan menjači hidraulika pa sam razmišljao o varijanti ugradnje prednje vuče.Ne znam da li bi to bio dobar potez.
Zoran je tražio nešto takvo....
Zoki, evo ti prednje vuče.....
 
A tebi bi za tvoj baš i pasala laka vuča.... Ona jača je za zetore od 70 konja...
 
Nazad
Vrh