Zetor

Tako je, za to se traktor samo raspolovi. A i kad je veći kvar mjenjača u pitanju, majstori većinom ne skidaju kabinu, nego skidaju cijeli mjenjač, jednostavnije je...
 
Kažem većinom...
Svaki majstor ima svoju tehniku, ja sam više puta vidio da vade mjenjač van...
 
Pozdrav drugari. Ne znam da li sam u pravoj temi ali preusmerite me ako sam pogresio. Kupio sam Zetora 7011 1983.god bez kabinae koji je vizuelno u losem stanju. Planiram mu kupiti sve nove limove i blatobrane nakon sto ga pretresemo celog. E sad, interesuje me da li je izvodljivo da mu stavim onu limariju sa ravnom haubom i kockastim farovima ili se moram drzati one ispupcene haube i okruglih farova? Unapred hvala.
 
Poslednja izmena:
Treba mi mala pomoc ako neko zna, kupio sam danas u Kisacu novu radilicu za zetor 4511... na sebi ima protivkorozivnu zastitu.... ne znam kako najlakse da je skinem... probao sa benzinom ne ide, probao sa razredjivacem ide al jako tesko.... ima li neko neku ideju sa cime se to lako moze skinuti?
 
Ljudi koja je po vama realna cena za nosac prednjih tegova za 7011 i slicne modele s obzirom da je deficitarna roba?
 
Napraviš nosač i tegovi od rusa
Zašrafi se sa obe strane po ona 4 vijka a odigne se napred da poteznica ostane u funkciji

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Meni covek samo za nosac trazi 150 e, a to mi je nesto mnogo. Mislim da se u BiH moze pronaci nosac sa tegovima za 250 e samo ne znam kako preko granice da prenesem.
 
Meni covek samo za nosac trazi 150 e, a to mi je nesto mnogo. Mislim da se u BiH moze pronaci nosac sa tegovima za 250 e samo ne znam kako preko granice da prenesem.
Lepo, u gepek.
To su polovni delovi, i ako im prijavis nemaju na osnovu cega da odrede carinsku vrednost.
Dosta gluposti sam preneo.
Stari prebacio bcs samohodnu kosacicu u gepeku.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Deks, a kako da im dokazem da nisam negde ukrao kad nemam racun za polovnu robu? Pitam jer ne znam, nisam nikada preko granice prenosio bilo sta sem licnih stvari.
 
Deks, a kako da im dokazem da nisam negde ukrao kad nemam racun za polovnu robu? Pitam jer ne znam, nisam nikada preko granice prenosio bilo sta sem licnih stvari.
Kolega nikad nisi šverao??????
U jbt mi nosili plugove, adaptere za kukuruz i grubere iz HR, jednom sam berač prošvercovao

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Kolega nikad nisi šverao??????
U jbt mi nosili plugove, adaptere za kukuruz i grubere iz HR, jednom sam berač prošvercovao

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
Meni lik prevezao kombajn za senazu..
Preneo bi i ja al mi daleko da se cimam traktorom, on mi odradio za 200e.
A i na traktoru nisam imao signalizaciju 100%ispravnu pa da me ne bi zezali
Otisao samo do Badovinaca da preuzmem.

Moze da stane u gepek, tad smo imali audi b4 kuravan
U 3 dela je matori rastavio i ugurao.
Pokrio satorskim krilom, imao je poznanika na carini, pandur.
Cariniku rekao da vozi delove.
Castio ih nesto,jbg niko nije imun na pare.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Nadjem berač u HR to je 10km od mene, odem vidim dobijem dobru cenu zamolim čoveka da ga odvuče na granicu atara Ilok_Neštin i otkači, ja na most, predjem u HR izadjem u Neštin odem u atar zakačim i vratim se kroz Neštin u HR i na most pedjem i kući
A svašta smo nosili oluke, ograde nadgrobni spomenik, baš svašta

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Nazad
Vrh