Zatvaranje zimske brazde

Слаба понуда но тил сејалица за нас мање. Све неке велике односно мисаона именица за већину нас.
Niste upravu za ponudu. Ponuda je dobra, ako nemožeš da kupiš sam ti se udruži sa nekim. Ja znam mnoge velike da su se udružili. Pričam o sejalicama 4,5,6,7 redova za no til
 
Niste upravu za ponudu. Ponuda je dobra, ako nemožeš da kupiš sam ti se udruži sa nekim. Ja znam mnoge velike da su se udružili. Pričam o sejalicama 4,5,6,7 redova za no til
Ма ја када год тражим увек ми избаци неке велике сејалица што су за нас мање мисаоне именице. Ако имате неки линк или нешто да видим те од 4 реда оне су ми најинтересантније и то би могао себи да приуштим. Јер код мене нико не верује у но тил сетву.
 
Nista licno paore, nego kad si vec spomenuo... to placanje u napred, nisam nesto star a ni bas mlad, ali se ne secam da je to pre bilo niti sam cuo....neka nova moda, to kao kad bismo dobijali platu mesec dana u napred a u stvari svi dobijamo mesec u nazad, znaci prvo moras da odradis svoj deo da bi dobio platu....ovo sa placanjem u napred arende mi je totalno razmazeno
 
Ovde polako biva ono
"dinar platiš pa se klatiš". Svi već imaju ko im obrađuje zemlju a kada se neko pojavi i nudi više, pare na sunce.....

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Nista licno paore, nego kad si vec spomenuo... to placanje u napred, nisam nesto star a ni bas mlad, ali se ne secam da je to pre bilo niti sam cuo....neka nova moda, to kao kad bismo dobijali platu mesec dana u napred a u stvari svi dobijamo mesec u nazad, znaci prvo moras da odradis svoj deo da bi dobio platu....ovo sa placanjem u napred arende mi je totalno razmazeno
Bas deluje razmazeno ali je to surova stvarnost,sve vise je rasireno zahvaljujuci nasim kolegama koji uzimaju sve sto se ponudi
 
Nista licno paore, nego kad si vec spomenuo... to placanje u napred, nisam nesto star a ni bas mlad, ali se ne secam da je to pre bilo niti sam cuo....neka nova moda, to kao kad bismo dobijali platu mesec dana u napred a u stvari svi dobijamo mesec u nazad, znaci prvo moras da odradis svoj deo da bi dobio platu....ovo sa placanjem u napred arende mi je totalno razmazeno
20ak godina se aktivno bavim poljoprivredom, sigurno 15ak je praksa da se plaća u napred...hoćeš-nećeš zako ti je to...
 
Kod nas se uvek znalo kome se plaća u napred... Zadnjih godina i arende plaćamo unapred...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Zemlja može da se proda u arendu, to je plaćanje odmah. I da se izda u arendu, to je plaćanje po skinutom usevu
 
Nazad
Vrh