Zatvaranje zimske brazde

Grunt,s proleca predsetvenu pripremu jel ides jednom ili dva puta sa spremacem,drljacom ili cime vec?
A nafta...da uvek bolna stavka u mom budzetu...ne smem zeni ni da pomenem...jesenas kako koji novci dodju tako sipam gorivo,i kad god mojoj sosi nesto padne na pemet da kupi ja kazem da mi treba za naftu...al bez nje ne ide jbg..
 
Nemojte misliti da do sada nije moglo da se radi u januaru ili februaru. Evo fotke iz 2007. ako se ne varam, u pitanju je sredina januara a ja sam Apencom isao na njivu da vidim kako kum sprema za setvu crnog luka:

2lvo2sp.jpg
 
Grunt,s proleca predsetvenu pripremu jel ides jednom ili dva puta sa spremacem,drljacom ili cime vec?
A nafta...da uvek bolna stavka u mom budzetu...ne smem zeni ni da pomenem...jesenas kako koji novci dodju tako sipam gorivo,i kad god mojoj sosi nesto padne na pemet da kupi ja kazem da mi treba za naftu...al bez nje ne ide jbg..
Nikad ne znam sa čim ću dok ne probam,probam spremač ako ide idem sa njim i ako mi se taj rad svidi,ako ne ide poluteška drljača tim mašinama trenutno raspolažem.Jer po meni šablona nema jednostavno probaš pa vidiš tj ako znaš šta hoćeš::namigivanje::Nafta ko nafta uvek se nađe ispod žita to je roba koja uvek ide malo se zezam ali bitna stavka za nas paore...
 
Kod mene jos vlazno za zatvaranje, zasluga lepih kisa u decembru i januaru. Neka ga nek saceka, i ovako imam gomilu drugih obaveza
 
Znaci da smo labioplastikovali njive...aj daj jos koji strucni,da se vcrs zavitlavamo i frljamo s pojmovi na okupljanju..
 
Nazad
Vrh