Zabava, smešne slike, video i ostalo.7 deo.

Slavska
b866c5edd85061c48447f326931a5ce4.jpg


Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
 
Ono poznato pitanje na intervjuu za posao "da li ste sposobni za rad pod pritiskom" dobilo i vizuelni deo

Слика може припадати 5 особа, људи стоје и војна униформа
 
По оваквом "успореном дану" гледам којешта на Јутјубу, некакве полиглоте и у оним предлозима се појављују којекакве зајебанције. Има неки, назови Арапин забрађен куфијом, да му се само очи виде, к'о да је Туарег. И сад, готово увек га сличајни саговорници на некаквим четовима дочекају са оним већ уобичајеним стереотипима о Арапима. И тако, појави му се у прозорчету нови сабеседник, мање-више WASP Чемериканац, који на одговор на тежак акценат (могуће фејк) тог Арапина, одговори са индијским акцентом. А онда га Арапин прекине и каже: "No, no man! I'm not a seven-eleven, I am nine-eleven!" ("Не, човече! Ја нисам "седам-једанаест", ја сам "девет-једанаест!") :ROFLMAO:

Појашњење: то "seven-eleven" или како се пише "7-Eleven" је амерички ланац супермаркета у коме, како можете и да претпоставите, ради и приметно много Индијаца, а "nine-eleven" су две цифре, девет и једанаест, како се изражавају датуми у "америчком календару" - 9. месец и 11. дан илити 9. септембар, дана када су срушене Куле близнакиње у Њујорку, за коју су оптужени Арапи. Значи, тип је свом саговорнику на најоригиналнији начин рекао да није Индус, већ Арапин.
 
Ту фору је момак поменуо пар пута и сви су се смејали до суза и наставили комуникацију.
 
Nazad
Vrh