Zabava, smešne slike, video i ostalo.7 deo.

szupunski

Član
Učlanjen(a)
7 Dec 2019
Poruka
383
Slavska

Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

dejan 351

Zaslužan član
Učlanjen(a)
18 Dec 2010
Poruka
5.016
Ono poznato pitanje na intervjuu za posao "da li ste sposobni za rad pod pritiskom" dobilo i vizuelni deo

Слика може припадати 5 особа, људи стоје и војна униформа

Зорге

Član
Učlanjen(a)
26 Mar 2019
Poruka
3.206
По оваквом "успореном дану" гледам којешта на Јутјубу, некакве полиглоте и у оним предлозима се појављују којекакве зајебанције. Има неки, назови Арапин забрађен куфијом, да му се само очи виде, к'о да је Туарег. И сад, готово увек га сличајни саговорници на некаквим четовима дочекају са оним већ уобичајеним стереотипима о Арапима. И тако, појави му се у прозорчету нови сабеседник, мање-више WASP Чемериканац, који на одговор на тежак акценат (могуће фејк) тог Арапина, одговори са индијским акцентом. А онда га Арапин прекине и каже: "No, no man! I'm not a seven-eleven, I am nine-eleven!" ("Не, човече! Ја нисам "седам-једанаест", ја сам "девет-једанаест!") :ROFLMAO:

Појашњење: то "seven-eleven" или како се пише "7-Eleven" је амерички ланац супермаркета у коме, како можете и да претпоставите, ради и приметно много Индијаца, а "nine-eleven" су две цифре, девет и једанаест, како се изражавају датуми у "америчком календару" - 9. месец и 11. дан илити 9. септембар, дана када су срушене Куле близнакиње у Њујорку, за коју су оптужени Арапи. Значи, тип је свом саговорнику на најоригиналнији начин рекао да није Индус, већ Арапин.

Зорге

Član
Učlanjen(a)
26 Mar 2019
Poruka
3.206
Ту фору је момак поменуо пар пута и сви су се смејали до суза и наставили комуникацију.

Vrh