Zabava, smešne slike, video i ostalo.7 deo.

Haha....
0fb235174533add80c0090a1a731c643.jpg


Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Ne znam zasto se toliko svi dive toj putinovoj famoznoj odluci,da je to nekim slucajem uradjeno u ovoj drzavi (bez obzira ko bio na vlasti) izbila bi revolucija,digla se hajka protiv drzave i diktature,ovako kada nije kod nas sve je cool i sve je super tako treba.
 
Stvar je u tome sto sa Putinom nema zezanja ,sta kaze tako ce biti i Rusi su toga svesni, Nasi samo prete a nista ne izvrse i zato narod sme da laje buni se itd.Spakuj 50 ljudi na 5 god zatvora i ovde i svakog ko prekrsi zakon da vidim ko bi smeo tu revoluciju pokrenuti u Srbiji.

Uvek kad je neki protest politicari iz opozicije zalete svoje botove i onda nestanu da ne bi snosili odgovornost i ostave taj narod da se bori za njihove ciljeve.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Stvar je u tome sto sa Putinom nema zezanja ,sta kaze tako ce biti i Rusi su toga svesni, Nasi samo prete a nista ne izvrse i zato narod sme da laje buni se itd.Spakuj 50 ljudi na 5 god zatvora i ovde i svakog ko prekrsi zakon da vidim ko bi smeo tu revoluciju pokrenuti u Srbiji.

Uvek kad je neki protest politicari iz opozicije zalete svoje botove i onda nestanu da ne bi snosili odgovornost i ostave taj narod da se bori za njihove ciljeve.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
Ne bih se slozio
stvar je u sposobnosti a ne u strahu
ovde u ove klovnove niko nema poverenje jer ono sto je danas belo, sutra moze biti plavo i tako redom
na vrhu sede ljudi sa plagiranim diplomama, ne obrazovani, ne dorasli mnogim situacijama
pa onda u skladu sa tim se i narod ponasa
 
Sa drugim deom recenice mogu da se slazem ali sa prvim nikako.
Dakle, ispada da je AV blag u odnosu na putka, jer ako bi se slicno ponasao onda bi bilo vise postovanja? Odnosno silom postovanje.
Daleko je tu od postovanja iskljucivo vlada strah.
Pa, kod nas se jos pljuje i prosere dnevno po drustvenim mrezama o vladi i po njemu licno dok kod rusa ne sme niko da pisne, isto kao kod onog necitavog S. Korejanca a ti mislis da je to iz razloga postovanja😂
Ne pozeli tvom narodu nikad da zivi u tim uslovima i sa tim strahom koji je prisutan kod ljudi koji nisu njihovi istomisljenici!
Sloboda i demokratija je ovo kod nas u odnosu na napomenute.
 
Nisi razumeo,
Putina postuju jel mu veruju, ne radi se o strahu... moje misljenje
Drugar radi godinama u Rusiji i kaze da i tamo ima ljudi koji ga ne vole i koji ga javno pljuju, nije tacno da je represija da niko ne sme nista da kaze
Ja ne zivim tamo i ne znam kako je narodu u globalu
Postujem ga jer je sposoban, izvukao je drzavu koja je bila na rubu da postane kolonija velikih zapadnih kompanija i prsne skroz i postavio je na mesto koje joj pripada u svetu tj. balans nato vojnoj masineriji
Dok se za ovog "naseg" ne moze se nista lepo reci, pa ni sto se tice poverenja jer on sam sebe demantuje, kako takom coveku verovati i nositi se u skladu sa njegovim upustvima....
 
Stvarno... gde sad da nabavimo lavove... možda iznajmimo od Rusa... (sve je ovo šala)

Russia_Putin_Coronavirus_Lion_Lockdown_0.jpg
 
Dolaze tata zec i sin zec kuci kod mame.Tata sav usran,a mali sav upišan.Pita ih mama,pa dobro budale šta ste radili?? Kaže mali,mama ja sam se upišao od smeha kada je meda obrisao **greška sa tatom...:ROFLMAO:
 
Nazad
Vrh