Zabava, smešne slike, video i ostalo.7 deo.

Hmm to sa 0 je mnogo zeznuto u matematici , šta reći koliko je duplo od 0 ?!? .
Možda recimo da pretvorimo u kelvine ( K ) i tako dobijemo neku vrednost za koju možemo da se uhvatimo ?
0C = 273K pa sad računajte . . .
A i sama Celzijusova skala mi je prilično nelogična , uzeta je kao polazna osnova vrednost na kojoj mrzne voda i to je 0
I kad je nešto od toga hladnije piše se minus ( 1,2,3,............)
Kako uopšte neka vrednost u prirodi može biti u minusu ?
Zamislite da neko kaže ovo je teško - (minus) 5kg . ?
Naravno , sve je ovo samo lupetanje nekoga ko ima samo 4-5 stepen stručnog obrazovanja i nije se edukovao dalje u pravcu da bi bolje razumeo ovakve stvari
 
Poslednja izmena:
:)
0913e4fb3d7f268c6e0e847e56e646ff.jpg


Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
 
Jugo, jedan od simbola Jugoslavije, auto koji je imala skoro svaka porodica, Englezi su proglasili najgorim automobilom na svetu, što je izazvalalo Vranjanca Sašu Stankovića da Britancima napiše "po koju".

"Pijem si kafu i čitujem novine, kad ono naslov sas velička slova: ENGLEZI PROGLASILI YUGO ZA NAJGORI AUTO NA SVETU!" u obrazloženje se vika da je to zatoj sto caj u petu brzinu ne moz' pijev u yugo a da se ne prosipuje!.

Mislim si, pa naravno da ce ga prosipujes, kad si razmazen i nesposoban, majke ti ga na*ijem engleske! Kuj moj pijes čaj, sto ne pijes kafu ko sav ostali normalan i horzontalan svet? Nas bre covek u yugo moz' pije, jede, brija se, kupa deca, je*e i svasta jos nesto, jer smo mi smo si nebeski narod, a vi ste jenkijevska jalna

Eve sve sto mož' uradiš u jugo a ne mož u drugi kola:
-U nijedna druga kola ne mož' strpaš ženu, dva deteta i krmaču i da svi imate dovoljno mesta da se ne posvađate, a ni da se opustite

-Mož' da mu isečeš krov testerom i dimaš kabriolet za 200€

-Možeš da napraviš ruke, ramena, biceps i triceps, jer serva je za pi*kice

-Nemaš problem sa bojom, jer Yugo je crven! Ako ga uvati rđa, nema sekiracija jer i rđa je crvena pa se neće ni primeti

-Kuj je još videja da se s Bemve ide na slavu u Vlasotince? Ku* moj će bemve da prođe kroz oni putevi što nam jos od turci ostadoše, ima se iskrši ko arnjevi od traktor

-Ako zabraviš kude si ga parkiraja, sedneš si u prvi yugo što vidiš, turiš ključ i voziš. A i gazda od t'j yugo se neće ljuti, mož te i blagosilja. Nema niko sekiraciju ako mu ukradnu Yugo. I ako ti ukradnu isto tako. Uvek je tu drug Yugo kojeg mozes i ti da ukradneš od nekog. Ako neko i prijavi Yugo, policija na to ne obrlaća paznju ič. Će sad oni da se zamajaju zbog jednog ukradenog Yuga, ma idi begaj

-Pojas za spasavanje te fiksira za sediste, tako da prilikom sudara je veća verovatnoća dizletis sa sve sedište kroz soferku. To ima samo na yugo i moderni mlazni i mamlazni avijoni

-Mala je razlika između obične i sportske varijante yuga, sportska ima tenisku lopticu na kuku pozadi

-Pereš ga samo s kišu

-Brus Vilis je u onaj film seja u njega rekaja ,,JIPIKAJE" što na naš mu u prevod znači Me sad gi naje*aste", i uzme si i potepaja teroristi, a da je bio u neka druga kola ku* moj bi ih potepaja

- K'd je*es u yugo onda si je*ac, a kad je*es u mercedesa onda si sponzor

-Mobilni ti skuplji od kola

-Mož da mu povećaš vrednos k'd oćeš za duplo! Sipneš mu gorivo do vr' rezeorvar

-Kvačilo je samo formalnos! Žmogavci ti i ne trebaju. Otvoriš si prozor, proturis si ruku daš znak i epo si skreneš..

-Ima rezer'ni delovi više nego osnovni

- K'd vozis yugo levom trakom 90km/h na nov auto-put poje*ujes gastarabajteri, švabe i Turci, s mercedesi i ostali besni kola

-Milicija te nikad u Yugo ne zaustavlja zbog prebrze vožnje. Moj komšija milicajac Mile se vika, triespet godina je radijo u miliciju, beja je saobraćajac i niked neje video da Yugo ide brže od pedeset na sat. Kaže da je video neki Yugo da prekorači brzinu od šesdeset, on bi ga častio. E onda su upravo zbog Yuga i smanjili brzinu na gracku vožnju, pa sg Yugo lako mož se za*ebe, pa da dobije kaznu.

- Milicija te jedino zaustavi ako ti ispadne točak ispred nji, inace si u stelt mod

- Kad položiš na golfa peticu numes da uđeš na kružni tok, kad položiš na yugo odma dobiješ dozvolu za B, C, D, E i malokalibarski pistolj!

I onda ce dođu tamo neka lajna engleska pa će oni Yugo da proglašavu za najgori auto na svet, majke im ga sponabutkam, kad se dobro znaje da mi nesmo ko ostali svet".
Koji lik. 😂😂😂
 
Procita dobar vic skoro pa da podijelim:

"Da je ostao Sloba na vlasti
... "Danas bi živeli u SFRJ sa svim fabrikama, bez kfora i rosu-a na Kosovu, bili bi 3. - 4. vojna sila na svetu, ne bi bilo inflacije i šverca, raspada, ratova, kineza, migranata, marka tj. evro bi vredeo 1 dinar itd... ???"

Bolji vic dugo nisam cuo
 
Procita dobar vic skoro pa da podijelim:

"Da je ostao Sloba na vlasti
... "Danas bi živeli u SFRJ sa svim fabrikama, bez kfora i rosu-a na Kosovu, bili bi 3. - 4. vojna sila na svetu, ne bi bilo inflacije i šverca, raspada, ratova, kineza, migranata, marka tj. evro bi vredeo 1 dinar itd... ???"

Bolji vic dugo nisam cuo
Nisi baš bistar da ispratiš sve.

"Ovo je kerin q u odnosu sta je bilo ‘91 pa ostao moron da vlada do 2000-te!" napisao je kolega.

"A da nije bio taj moron ne bi se desilo isto?" ja ga pitam

"Nikako! To g…no i debeli nosorog su glavni krivci za usranu proslost koja nas zadesila!" on odgovara

I onda sam ja napisao to za šta si ti pomislio da si dobro razumeo.

evro bi vredeo 1 dinar itd... ???
Na kraju stoji ? a to znači da ga ja pitam da nije bilo Slobe mi bismo "Danas živeli u SFRJ sa svim........"


Pre nego što lupiš nešto pročitaj ponovo i razmisli šta si pročitao pa se onda pravi duhovit. Pozdrav.
 
Onda se izvinjavam ,mislio sam da to tvrdis , a tolko mi bilo smijesno da nisam odolio.
Opet na kraju krajeva dobar je vic
Ne podržavam nikoga ali ko god da je bio na vlasti tada i ko god da je na vlasti sada sve bi se 99% isto dešavalo, sve je to već određeno šta treba da se desi. Kao što je Bajden u americi marioneta koja se sapliće na stepenicama tako i kod nas političari služe samo za slikanje i čisto radi reda da stavljaju potpis na ono što dođe "odozgo" da se sprovede. I to što mi kao glasamo i biramo nekoga to može samo da bude priča za naivne. Koga god mi kao da "izaberemo" taj će morati da radi kako mu narede, razni mmf-ovi, finansijeri, zelene agende, borci za novi svetski poredak...ovo je moje mišljenje, ne znači da sam u pravu.

Evo sada kao cepaju prozore u Beogradu, bacaju kaldrmu na policiju da mi gledamo na televiziji i na internetu a u stvarnosti poskupela struja, uz struju će poskupeti hrana i sve živo ali oni će nama da mažu oči izborima, povećanjem penzija i plata i drugim glupostima da mi ne primetimo da će kesa biti još praznija za iste pare.

Izvinjavam se i ja na burnoj reakciji.
 
Hmm to sa 0 je mnogo zeznuto u matematici , šta reći koliko je duplo od 0 ?!? .
Možda recimo da pretvorimo u kelvine ( K ) i tako dobijemo neku vrednost za koju možemo da se uhvatimo ?
0C = 273K pa sad računajte . . .
A i sama Celzijusova skala mi je prilično nelogična , uzeta je kao polazna osnova vrednost na kojoj mrzne voda i to je 0
I kad je nešto od toga hladnije piše se minus ( 1,2,3,............)
Kako uopšte neka vrednost u prirodi može biti u minusu ?
Zamislite da neko kaže ovo je teško - (minus) 5kg . ?
Naravno , sve je ovo samo lupetanje nekoga ko ima samo 4-5 stepen stručnog obrazovanja i nije se edukovao dalje u pravcu da bi bolje razumeo ovakve stvari
Prvo mora da se zna podela fizickih velicina na skalarne i vektorske, da se zna sustina jednih i drugih. Posle toga da se zna da npr ubrzanje moze biti negativna vrednost a zove se usporenje, ima jos dosta primera...
A za 0K=-273,15°C je temperatura apsolutne nule, naniza moguca temperatura u prirodi kada prestaje kretanje molekula.....
A kad kazemo duplo hladnije od nule nemamo na sta se odnosi to duplo, nista nam nije receno...
 
Ne podržavam nikoga ali ko god da je bio na vlasti tada i ko god da je na vlasti sada sve bi se 99% isto dešavalo, sve je to već određeno šta treba da se desi.
I to što mi kao glasamo i biramo nekoga to može samo da bude priča za naivne. Koga god mi kao da "izaberemo" taj će morati da radi kako mu narede,
ovo je moje mišljenje, ne znači da sam u pravu.
Ne da nisi u pravu nego gledas s neke tacke koja te stavlja u zabludi umesto realno i pravedno da bistris!
Verujem da si jako mlad i pises sto su ti pricali tek kad si odrastao pristalice tog morona i njegovog saucesnika morza ili si se zaneo mnogo gledajuci pink i heppy od 2012 na ovamo!

Bio bih zahvalan moderatorima da prebaci ove postove u odgovarajucoj temi jer ovo zabavno svakako nije.
 
Ne podržavam nikoga ali ko god da je bio na vlasti tada i ko god da je na vlasti sada sve bi se 99% isto dešavalo, sve je to već određeno šta treba da se desi. Kao što je Bajden u americi marioneta koja se sapliće na stepenicama tako i kod nas političari služe samo za slikanje i čisto radi reda da stavljaju potpis na ono što dođe "odozgo" da se sprovede. I to što mi kao glasamo i biramo nekoga to može samo da bude priča za naivne. Koga god mi kao da "izaberemo" taj će morati da radi kako mu narede, razni mmf-ovi, finansijeri, zelene agende, borci za novi svetski poredak...ovo je moje mišljenje, ne znači da sam u pravu.

Evo sada kao cepaju prozore u Beogradu, bacaju kaldrmu na policiju da mi gledamo na televiziji i na internetu a u stvarnosti poskupela struja, uz struju će poskupeti hrana i sve živo ali oni će nama da mažu oči izborima, povećanjem penzija i plata i drugim glupostima da mi ne primetimo da će kesa biti još praznija za iste pare.

Izvinjavam se i ja na burnoj reakciji.
Da li je baš tako? I ako su kontrolisani, politčari na vodećim pozicijama mislim da drže barem neku moć. E sad to može da varira od npr. pomenutog Bajdena koji pored toga što je debelo ucenjen čovek realno nema neku moć, a sa druge strane imamo nešto kao našeg Slobu koji je i te kako imao moć toliko čak da je u jednom trenutku pomislio da može prtiv pola sveta sam. Nakon nekih 5g je skapirao da ne može, ali je bilo kasno za pokajanje. U ostalom on je u svakom trenutku mogao da se povuče, ali to nije uradio dok nije bio primoran silom.
I dan danas slušam ljude koji govore kako je eto Sloba bio dobar , bio patriota, borio se za Srbiju itd. Bez da ulazim dublje u to njegova dela pokazuju totalno suprotno. Ne znam za nejgove namere, ali maltene sve što je radio bilo je loše po Srbiju i Srbe. I kad neko kaže da nije imao opcija... Imao je i to mnogo.
Mali sam bio u to vreme da razumem politiku, ali sam osetio posledice te Slobine politike! I ako neko kaže da bi sve bilo isto da je umesto Slobe tu bio neko drugi, ne mogu da se složim. Verujem da su te 90-te mogle da prodju mnoge bezbolnije za srpski narod da su stvari radjene drugačije.
Pametni ljudi (narodi) uče iz svojih grešaka mi izgleda ne. Ja bih ovo danas mogao da poistovetim sa Slobinom politikom sem što su bitne razlike da nema rata i da nema te totalne izolacije. E sad ako je sve ostalo isto, pitanje koliko nam treba da pokrenemo i ova druga dva.
 
Poslednja izmena:
Ne da nisi u pravu nego gledas s neke tacke koja te stavlja u zabludi umesto realno i pravedno da bistris!
Verujem da si jako mlad i pises sto su ti pricali tek kad si odrastao pristalice tog morona i njegovog saucesnika morza ili si se zaneo mnogo gledajuci pink i heppy od 2012 na ovamo!

Bio bih zahvalan moderatorima da prebaci ove postove u odgovarajucoj temi jer ovo zabavno svakako nije.
Da li je baš tako? I ako su kontrolisani, politčari na vodećim pozicijama mislim da drže barem neku moć. E sad to može da varira od npr. pomenutog Bajdena koji pored toga što je debelo ucenjen čovek realno nema neku moć, a sa druge strane imamo nešto kao našeg Slobu koji je i te kako imao moć toliko čak da je u jednom trenutku pomislio da može prtiv pola sveta sam. Nakon nekih 5g je skapirao da ne može, ali je bilo kasno za pokajanje. U ostalom on je u svakom trenutku mogao da se povuče, ali to nije uradio dok nije bio primoran silom.
I dan danas slušam ljude koji govore kako je eto Sloba bio dobar , bio patriota, borio se za Srbiju itd. Bez da ulazim dublje u to njegova dela pokazuju totalno suprotno. Ne znam za nejgove namere, ali maltene sve što je radio bilo je loše po Srbiju i Srbe. I kad neko kaže da nije imao opcija... Imao je i to mnogo.
Mali sam bio u to vreme da razumem politiku, ali sam osetio posledice te Slobine politike! I ako neko kaže da bi sve bilo isto da je umesto Slobe tu bio neko drugi, ne mogu da se složim. Verujem da su te 90-te mogle da prodju mnoge bezbolnije za srpski narod da su stvari radjene drugačije.
Pametni ljudi (narodi) uče iz svojih grešaka mi izgleda ne. Ja bih ovo danas mogao da poistovetim sa Slobinom politikom sem što su bitne razlike da nema rata i da nema te totalne izolacije. E sad ako je sve ostalo isto, pitanje koliko nam treba da pokrenemo i ova druga dva.
Ne branim niti kažem da je bio dobar ali da pitam vas dvojicu ako imate volju da odgovorite, ako ne, nema veze.

Da li mislite da je vladao neko drugi (a ne Sloba) da ne bi bilo rata u Bosni i raspada države i da ne bi bilo rata i ulaska mirovnih misija na KiM uz napuštanje naše vojske i policije? Da ne spominjem druge stvari, evo pitam za dve medju najgorima za vreme njegove vladavine što su se desile.
 
Nazad
Vrh