Zabava, smešne slike, video i ostalo.7 deo.

Па ови са канала не морају уопште пуно да се труде кад монтирају. Тема сама долази...

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
"Курир" онлајн, виц дана: Шта је то босански рулет? Шест бурека, један са сиром.

:haha:
 
Govorim o nazivima , a pomenut je Bosanski rulet a ne Turski . Burek je u Bosni samo sa mesom , sa sirom zovemo sirnica , sa spinatom , sta vec ide zeljanica ,krompirusa itd .. :)
 
Kad smo već kod tih izraza, šta znači NABRIJAN i šta je CAJKA. Gledam pre neki dan klip sa nekim hrvatijanskim fudbalerima i jedan kaže : Nabrijani smo za utakmicu iako smo slušali cajke? Prvo sam pomislio da je retardiran a posle mislim, otkud znam šta se sve uvaljuje u ove jezike, ima novih reči koliko hoćeš, kod nas ima samo jedna Cajka iz Novoga Sada...
 
Cajka su prosto receno nesto kao novokomponovane narodne pjesme u Hr, dali njihove dali uvozne , nekad zvano turbofolk i slicno , mogu biti i u zabavnom fazonu , tako nesto . Mogu bitimi prosti becarci i tako to.
 
Nabrijan im je naostren, spreman, nadrkan, a cajke su pjesme narodnjaci, turbo-folk, naravno samo iz Srbije.
 
Hvala na odgovorima iako ne kontam, zar nije lakše reći naoštren, kakvo brijanje i nabrijanje... Odakle potiče reč CAJKA, koji je genije to smislio, jasno mi je što kod nas prave idiotske reči tipa: targetirati, svašta-nešto, likuša, wtf i slične ali kad čujem da kažu NAJDOMINANTNIJI prođe me takva jeza i sreća je što tu budalaštinu i totalni pleonazam uglavnom čujem na televiziji, da mi to neko uživo kaže, mislim da se ne bih suzdržao da mu izbijem sve kljove...
 
Nazad
Vrh