Zabava, smešne slike, video i ostalo.7 deo.

Ja ga pratim preko 20 godina...čini mi se da nikad ništa u životu nije shvatio ozbiljnije...a opet humora na pretek...
 
1909363_593970420694623_503461772_o.jpg
 
Zabrane narodnjaka kod nas su čista politika i nema veze sa zdravim razumom, ali ništa to ne čudi s obzirom kakvim budalama se borimo na vrhu...
 
Valjaju samo za sebe, a tako se i ponašaju kao da samo oni žive u državi. Pozivaju se na neku demokraciju, a zapravo se ugnjetava ljude na sve moguće načine onako na fino. Nije džabe sa 4 500 000 palo na mislim 3 900 000 stanovnika...
 
Mozda i jeste lazni video, al politicari su stvarni. Oni sigurno ne rade u interesu naroda hrvatskog, kao ni nasi u interesu srpskog.
Problem je sto iza Hr i Srb nema dalje. Iznad nas je EU, a iznad EU je USA. Shodno tome tako se i ponasaju.
 
Zvuk ( pesma ) mobilnog je isuviše glasna i jasna na snimku tako da BiH se složio da je nasnimljeno na video . Nesumnjivo da tel. zvoni ali pitaj boga koja melodija .
Zaboravljaš da je ispred njega mikrofon koji je stalno uključen. Da li je fejk ili ne nije ni bitno, bitno je da ovakvi političari vode državu a, ne znaju tel isključiti!!
 
Nazad
Vrh