Zabava, smešne slike, video i ostalo...6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sta vrabac? Sta muva u oko? Eeeej,ja uleteo u roj pcela sa tomosakijem,u sorcu,a bez gaca....lele...
Na sred šora sam stao i skino se,go ko od majke rodjen...levo jaje bilo par dana ko od bika...
Muva pih...vrabac,nista...pcela je zaje...a bato..
 
Sta vrabac? Sta muva u oko? Eeeej,ja uleteo u roj pcela sa tomosakijem,u sorcu,a bez gaca....lele...
Na sred šora sam stao i skino se,go ko od majke rodjen...levo jaje bilo par dana ko od bika...
Muva pih...vrabac,nista...pcela je zaje...a bato..
Ako neko ume da me nasmeje na ovom forumu onda si to definitivno ti. Svaka ti čast.
 
A u vezi pčela ili zolja... Na poslu sam bio u čučećem položaju... Ustajem i osetim neki bol sa zadnje strane kolena. Mislio sam da su se dlake upetljale u pantalone pa se iščupale prilikom ustajanja. Kad sam se uspravio iz nogavice ispala mrtva zolja.
 
Sta vrabac? Sta muva u oko? Eeeej,ja uleteo u roj pcela sa tomosakijem,u sorcu,a bez gaca....lele...
Na sred šora sam stao i skino se,go ko od majke rodjen...levo jaje bilo par dana ko od bika...
Muva pih...vrabac,nista...pcela je zaje...a bato..


Isti slucaj sam i ja proso samo sam ja imao gace i bilo je nas dvoje na motoru tad jos cura sad zena kad sam zakocio sorc zviznuo dole a ona jesi lud , a ja reko ne ali osa ludo bode na barem pet mesta me zviznula par dana sam hodao kao robot sa rasirenim nogama .
 
Cuvajte se strsljena, pcele i ose tad u poredjenju dodju kao komarac
Jesenas ja i brat bili u sumi i tek sto sam usao testerom u drvo, kad je izleteo roj, ni testeru nisam stigao da ugasim, na svu srecu nisam dobio puno, ja 2 a brat 3, posle deda otisao po testeru i on dobio 1.
Odmah sam poceo da razmisljam o kupovini uglja

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
27994413_729411753931930_1473289725_n.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh