Zabava, smešne slike, video i ostalo...6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
@mikser bas tako...a i ne znaci da ako je veliki motor,da ide brzo,mojem je max 140km/h.

- - - - - - - - - -

Pa i u autu mozes nastradati,i kuci da sedis ispod drveta..jbg.
 
Ja sam vozio od Mz 125,250 do jamahe r6 i r1 i kawasakija nindze 900 i nikad nisam pao,da bi mi na kraju izleteo ker i padnem sa skutera sa 20km/h i polomim potkolenicu i nosio sipke 3 meseca. Pravilo je da nema pravila.
 
Nista sto ima manje od 4 tocka. Motor je djavolja igracka.

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Voziti motor, dozivljaj je fenomenalan ali rizik je jako visok. Jedno je kolima da ti izleti ker ili nocu lisica ispred auta a sasvim drugo ispred motora pri vecoj brzini.
 
ja kad sam sedao na motor nije me interesovala ni crna hronika ni ko sta prica,samo sam hteo blokadu da cujem :ppozdrav:
 
To je tacno jer se veci motor i ne vozi polako. Pre nekoliko godina jedan se u Knj. zakucao ogromnom brzinom u betonski zid. Ni glavu nisu mogli da mu nadju,samo usi ostale.

Ima toga nazalost puno,ali mnogo motociklista pogine,a da nisu uopste krivi,jednostavno.ostali ucesnici ih ne primecuju,zanemaruju...
 
Идем шором и возим се мотором, ка мени зврц и спизди ме аутоматик.
5 недеља болнице и 8 ломова разних. Од онда никако да награбим за зглаван....неда ми нико из куће да купим мотор....па сам нашао прелазно решење, скутер

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Pa jesi.,ali ja sam hteo da napisem da nisu samo motoristi krivi,jbg desi se,kome je sudjeno.
drugar mi zivi u australiji vec godinama,jednom kad je odlazio,bio sam da ih ispratim,i dosla je jedna starija baka i kaze mu:da li se ne bojis da avion moze da padne?
A ovaj joj odgovorio-a da li se vi ne bojite da ce neki na vas da padne,koliko vam dnevno preleti iznad glave?
Zato sam i napisao da mozes da nastradas i ispod drveta,
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh