Zabava, smešne slike, video i ostalo...6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
To pjeva moj drug Mikula , juče sam bio snjim na pivu , izdivanili smo se , legenda.
 
[video]https://youtu.be/51V6ofzZDJc[/video]
Joj što ovi Ameri imaju dobre viceve , evo jedan u slobodnom prevodu : Dolaze otac i 15 god sin Amiši u "normalni " grad da nešto obave (za one koji neznaju Amiši su narod koji živi bez svih modernih tehnologija , nemaju struje , rade konjima itd ) , udju u hol neke zgrade , neke institucije , šta ja znam , ... Sin samo pita :"tata šta je ovo , šta je ono ?"
Dodju do lifta i stanu ,... sin pita " tata šta je ovo sa ovim sjajnim vratima što se sama otvraju i zatvaraju ?"
"Neznam sine , nisam to nikad vidio"
Stoje tako i gledaju , kad u lift udje stara debela žena sa dva štapa ,... lift se zatvori , gore idu brojevi 1,2,3,4,5 pa malo stade , pa onda 5,4,3,2,1,,.. vrata se otvoriše i izadje zgodna plavuša .
"Tata , šta ovo bi ? "
"Sine trči po mamu "
 
sviranje-klavira-posle-operacije.jpg
 

Baka svezala crven konac oko desne ruke.
 
Poslednja izmena od urednika:
Коментар поводом српских пљескавица које се праве у Москви и пилетине у њој....
I kod nas devojke i devojcice samo piletinu jedu i kontaju da je to super zdravo i fino, a ono slepo GMO pile , izmaltretirano na smrt ,kljukano antibioticima i punjeno hormonima.
(srpska, 16. januar 2016 17:05)
 
Kad sad nisam pao sa kreveta..............:haha::haha::haha: valjda nadležni neće obrisati....postavljam ga kao link da ne bode oči :osmeh:
 
Poslednja izmena od urednika:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh