Zabava, smešne slike, video i ostalo...6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Joj što ovi Ameri imaju dobre viceve , evo jedan u slobodnom prevodu : Dolaze otac i 15 god sin Amiši u "normalni " grad da nešto obave (za one koji neznaju Amiši su narod koji živi bez svih modernih tehnologija , nemaju struje , rade konjima itd ) , udju u hol neke zgrade , neke institucije , šta ja znam , ... Sin samo pita :"tata šta je ovo , šta je ono ?"
Dodju do lifta i stanu ,... sin pita " tata šta je ovo sa ovim sjajnim vratima što se sama otvraju i zatvaraju ?"
"Neznam sine , nisam to nikad vidio"
Stoje tako i gledaju , kad u lift udje stara debela žena sa dva štapa ,... lift se zatvori , gore idu brojevi 1,2,3,4,5 pa malo stade , pa onda 5,4,3,2,1,,.. vrata se otvoriše i izadje zgodna plavuša .
"Tata , šta ovo bi ? "
"Sine trči po mamu "
 
vidi-njega-sakrio.jpg

Patrolirao je doticni sa slikei i umori se,pa se nasloni na neku ogradu,a ograda je bila od vrtica, i dolazi vaspitacica i pozdravi ga dobar dan,i pita: Da li vi cekate dete? a on odgovara: Ne,ne to mi je od piva i pogladi se po stomaku...
 
Presudno je sto je parnjaca teza 3 puta od dragstera koji je benzinac, ima drugi snimak i pise da je oko 20t parni traktor, tako da i je i kopcano vodoravno ne bi pomoglo dragsteru puno.

Pa nebi pomoglo , ali znači sve i težina i visina kopčanja i obrtni momenat , i dragster prebrz pa se odma ukopa , ali sve u svemu svaka čast veteranu.
 
Legendarna izjava......:haha::haha:

[video=youtube_share;bpba7_GEjNE]http://youtu.be/bpba7_GEjNE[/video]

A i komentari ispod snimka su :osmeh: U opanak mu njegov...........:haha:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh