Zabava, smešne slike, video i ostalo...4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kod mene u selu ima jedan stari običaj, kad se uda neka devojka koja je pre braka imala drugog momka, tom njenom bivšem momku njegovi drugari bace slamu ispred kuće ili u dvorište.Najgore prođe onaj kome se potrefi da je kišni dan :haha:.A evo kako je prošao moj drugar Sveta bacili smo mu 4 bale slame.
 
Bas interesantan obicaj, verovatno svima , sem bivsem liku :haha:

Eve jedna slika

2n4ooy.jpg
 
To je stari običaj u Sremu i ne prekida se generacijama.Jednom su bacili komšiji preko puta,ispala cela tarapana,da se tuku da se tuže,sude ma naopako.Brat je gledao sa prozora sobe kada su mu bacali,nije ništa rekao već smo sutradan počistili ono sa betona a na travnjaku ostavili jer je bila kasna jesen.
 
Ovde je riječ o optičkoj varci , vjerovatno zbog specifičnog rasporeda drveća okolo i krivine na kraju puta pa se stiče dojam da se put spušta a on se penje.
Normalnog čovjeka nervira kako se uvjek pojave baš zvanični stručnjaci da pominju neke tajne sile , izvodi se zaključak da nas sve smatraju glupim ili je njihovo obrazovanje daleko ispod nivoa. Kao da neko nemože donijeti precizan uredjaj za mjerenje nadmorske visine (bar ih danas ima) i pokazati koja je tačka viša.[/QUOTE - Anomalija postoji licno garantujem za ono sto je na klipu-
 
[h=6]Direktor kompanije poziva sekretaricu i kaže joj:
• Hajde, spremaj se, idemo na nedelju dana na službeni put u inostranstvo...
Sekretarica po povratku kući obaveštava muža:
• Dragi, moram na službeni put na nedelju dana, moraćeš sam da se brineš o sebi...
Muž obaveštava svoju švalerku:
• Moja žena putuje na nedelju dana, provešćemo to vreme zajedno...
Švalerka obaveštava svog đaka kome daje časove iz matematike:
• Biću veoma zauzeta, imam puno posla i pauziraćemo nedelju dana...
Ðak, sav srećan, obaveštava svog dedu:
• Dedice moj, biću slobodan nedelju dana i nemam časove, jer mi je nastavnica zauzeta, hajde da idemo na pecanje...
Deda (direktor kompanije) ponovo zove svoju sekretaricu:
• Plan je promenjen, moj unuk me moli da provedemo vreme zajedno. Putovaćemo drugi put...
Sekretarica zove svoga muža:
• Dragi, moj službeni put je odložen...
Muž zove švalerku:
• Nećemo moći ove nedelje, žena je odložila put...
Švalerka zove đaka:
• Nastave će ipak biti kao i obično.
Ðak zove dedu:
• Dedice, nastavnica je rekla da će nastave biti kao i obično, ne mogu da ti pravim društvo...
Deda zove svoju sekretaricu:
• Ipak putujemo ove nedelje![/h]
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh