Zabava, smešne slike, video i ostalo...4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da covek ne veruje. Jel ima neko iz toga kraja da ovo potvrdi ili demantuje?


Ovde je riječ o optičkoj varci , vjerovatno zbog specifičnog rasporeda drveća okolo i krivine na kraju puta pa se stiče dojam da se put spušta a on se penje.
Normalnog čovjeka nervira kako se uvjek pojave baš zvanični stručnjaci da pominju neke tajne sile , izvodi se zaključak da nas sve smatraju glupim ili je njihovo obrazovanje daleko ispod nivoa. Kao da neko nemože donijeti precizan uredjaj za mjerenje nadmorske visine (bar ih danas ima) i pokazati koja je tačka viša.
 
uopste nije smesno, ne razumem brazilski i sta je lik pricao slucajnim prolaznicima, ali za ovakve prepade mogu i tuzbe da uslede, a tesko njemu ako naleti na nekog sa srcanim problemima

Imali bi oni da nauce stosta od kanadskih skrivenih kamera http://www.hahaha.com/
 
Poslednja izmena:
Sad već znam gde žene uzimaju inspiraciju za lepše usne...

10n592t.jpg
 
Majka primeti neke čudne bele mrlje sinu na pantalonam a i upita ga odakle su te mrlje. Sin se zbuni, zamuca i kaže majci :- To je kad sam jeo sladoled, pa kapnulo... Na to otac iz prikrajka posavetuje sina -Drugi put kad budeš jeo sladoled , SKINI PANTALONE!! :osmeh:
 
Majka primeti neke čudne bele mrlje sinu na pantalonam a i upita ga odakle su te mrlje. Sin se zbuni, zamuca i kaže majci :- To je kad sam jeo sladoled, pa kapnulo... Na to otac iz prikrajka posavetuje sina -Drugi put kad budeš jeo sladoled , SKINI PANTALONE!! :osmeh:
@NORTH-Ovo me na nekog podseća izgleda da je to istinita priča:haha:jel da?Ej braćo,čuo sam još nešto za tebe-Otkinuo sam se od :haha:,samo neznam jel istina hihihihi
 
Ima posebno ugrađen nosač pored kabine, i to sa dva odeljka: za letnju i zimsku obuću.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh