Zabava, smešne slike, video i ostalo...3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=K4NoKy5Z2hA&feature=related[/youtube]
E da ovako razmislja ova Adriana kad dodje u posetu u Srbiju :haha: :haha: :haha:
 
Ovaj brus nije ništa specijalno, jedino punjenje valja :D

matke. je napisao(la):
Maestro je napisao(la):
E, moji momci treba biti Marko Jarić! Najskuplji brus na svetu optočen dijamantima i brilijantrima (kažu oko 2 miliona US$) nosila Adriana Lima Jarić !!!

:ppozdrav:

hahah, upravo tako Victoria's Secret brus na njihovom anđelu kako je nazivaju, jao da sam Jarić samo jedan dan :haha: :haha:

Kakve sam k.rate sreće, baš taj dan bi bila kod ljubavnika :haha:
 
slikano na ili u Guči

ecencn6cwjpigv408n7a.jpg


bio i dukanac , vidio je kako sam se lijepo izsmijao na ovu sliku :haha:
 
savoris je napisao(la):
slikano na ili u Guči

ecencn6cwjpigv408n7a.jpg


bio i dukanac , vidio je kako sam se lijepo izsmijao na ovu sliku :haha:

Što jes' jes', jedva smo ga odvojili od tezge, zapala mu ova majica za oko , jedva se odvojio od nje.... :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:
 
Golišava spremačica za 150 dolara usisava vaš stan
Blic - Pre 8 sati
Agencija "The Crazy Cleaners" koja posluje na teritoriji Češke osmislila je novi program kako bi došla do većeg broja mušterija. Ona za svotu od 150 dolara šalje u privatne domove svoje atraktivne čistačice, koje golišave usisavaju i pospremaju. Čistačice se mogu naručiti u tri paketa, prvi je donji veš, drugi toples i treći potpuno gole. Sto pedeset dolara košta najeftiniji paket.

Mlade studentkinje prihvataju posao u agenciji "Ludi čistači", najčešće zbog lake dodatne zarade.

Studentkinja ekonomije Katka Kopecka je osnivač ove zanimljive agencije.

Ona kaže da je dugo vremena razmišljala o tome kako da zaposli što veći broj svojih koleginica.

Za sada Katka ima u ponudi petnaest što muških, što ženskih čistača i čistačica.

Klijenti su mahom oduševljeni. Jedan profesor iz Praga je rekao da mu je drago da vidi golišavu čistačicu, jer je tada siguran da će sve biti čisto i mirisno, baš kao što je i ona sama.

Katka je izjavila da njena agencija nije agencija za prostituciju i da se potpisuje strog ugovor sa klijentima o obimu posla. Ona reklamira svoju firmu jednostavnom rečenicom "nismo agencija za prostituciju, već običan servis za čišćenje".
 
Kako babo veli !!!

Dopratio mladić Mujinu ćerku do kuće i stadoše ispred ulaza da još malo prodivane.
Stoje oni tako, dečko se malo nasloni na zgradu i tek će ti:
- 'Ajde malo bo'na da mi ga popušiš, znam da to voliš.
- Š'a ti jes' ti normalan, naići će neko!
- Ama brzo ćemo mi, znam da to voliš
- Volim ja to, al' naić' će neko od komšija, pa će reći babu!
- Ama neće, očas ćemo mi to
- Rekla sam da neću i gotovo, neda se cura!
U to se otvaraju vrata od zgrade, izlazi Mujina mladja ćerka,
onako raščupana u spavaćici i ko iz topa kaže ovim dvoma:

- Reko' je babo 'vako: jal' da mu ga ti popušiš, jal' da mu ga ja popušim,
jal' mati da dodje da mu ga popuši,
al' nek' bena već jednom skine ruku sa interfona!!!

:ppozdrav:
 
Maestro je napisao(la):
Kako babo veli !!!

Dopratio mladić Mujinu ćerku do kuće i stadoše ispred ulaza da još malo prodivane.
Stoje oni tako, dečko se malo nasloni na zgradu i tek će ti:
- 'Ajde malo bo'na da mi ga popušiš, znam da to voliš.
- Š'a ti jes' ti normalan, naići će neko!
- Ama brzo ćemo mi, znam da to voliš
- Volim ja to, al' naić' će neko od komšija, pa će reći babu!
- Ama neće, očas ćemo mi to
- Rekla sam da neću i gotovo, neda se cura!
U to se otvaraju vrata od zgrade, izlazi Mujina mladja ćerka,
onako raščupana u spavaćici i ko iz topa kaže ovim dvoma:

- Reko' je babo 'vako: jal' da mu ga ti popušiš, jal' da mu ga ja popušim,
jal' mati da dodje da mu ga popuši,
al' nek' bena već jednom skine ruku sa interfona!!!

:ppozdrav:

ova je dobra :D
 
toshiba je napisao(la):
Golišava spremačica za 150 dolara usisava vaš stan
Blic - Pre 8 sati
Agencija "The Crazy Cleaners" koja posluje na teritoriji Češke osmislila je novi program kako bi došla do većeg broja mušterija. Ona za svotu od 150 dolara šalje u privatne domove svoje atraktivne čistačice, koje golišave usisavaju i pospremaju. Čistačice se mogu naručiti u tri paketa, prvi je donji veš, drugi toples i treći potpuno gole. Sto pedeset dolara košta najeftiniji paket.

Mlade studentkinje prihvataju posao u agenciji "Ludi čistači", najčešće zbog lake dodatne zarade.

Studentkinja ekonomije Katka Kopecka je osnivač ove zanimljive agencije.

Ona kaže da je dugo vremena razmišljala o tome kako da zaposli što veći broj svojih koleginica.

Za sada Katka ima u ponudi petnaest što muških, što ženskih čistača i čistačica.

Klijenti su mahom oduševljeni. Jedan profesor iz Praga je rekao da mu je drago da vidi golišavu čistačicu, jer je tada siguran da će sve biti čisto i mirisno, baš kao što je i ona sama.

Katka je izjavila da njena agencija nije agencija za prostituciju i da se potpisuje strog ugovor sa klijentima o obimu posla. Ona reklamira svoju firmu jednostavnom rečenicom "nismo agencija za prostituciju, već običan servis za čišćenje".
Vrlo interesantno ciscenje samo koliko bi izdrzali na ovim prostorima ti cvrsti ugovori.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh