Zabava, smešne slike, video i ostalo...3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bilo je to...negde sam citao kako su Ameri u studiju snimili da bi uterali bacuskama...u glavnom odao ih vetar i jako utisnuta stopala u pesak i jos nekoliko gluposti koje sam zaboravio.
 
Majstrori filmske minijature i specijalnih filmskih efekata!

2uqbz8i.jpg
bi78xv.jpg


2ltm1ec.jpg
:ppozdrav:

:ppozdrav:
 
North ARMY je napisao(la):
Bilo je to...negde sam citao kako su Ameri u studiju snimili da bi uterali bacuskama...u glavnom odao ih vetar i jako utisnuta stopala u pesak i jos nekoliko gluposti koje sam zaboravio.
gledao sam na diskaveriju emisiju "razotkrivanje mitova " i šatro dokazali su i vetar,i otisak stopala iako nema gravitacije ,naravno da če dokazati jer su sve eksperimente radili u NASINIM laboratorijama :haha:
 
pidikanac je napisao(la):
North ARMY je napisao(la):
Bilo je to...negde sam citao kako su Ameri u studiju snimili da bi uterali bacuskama...u glavnom odao ih vetar i jako utisnuta stopala u pesak i jos nekoliko gluposti koje sam zaboravio.
gledao sam na diskaveriju emisiju "razotkrivanje mitova " i šatro dokazali su i vetar,i otisak stopala iako nema gravitacije ,naravno da če dokazati jer su sve eksperimente radili u NASINIM laboratorijama :haha:
da, u mythbusters, ma idiotarija, šta nisu ošli kod rusa.. Čim sam vidio nasin lab, odma znao ishod, busted..
 
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=0zKagw7SK1s[/youtube]
Treci padez nije za mladje od 18 godina :D
 
Za one koji ne znaju da nešto nauče, a za one koji znaju da se podsete !

Analognom tehnikom moguće je snimiti IC fotografije upotrebom posebnih filmova i filtriranjem posebnim filterima, a infracrveni spektar može se snimiti i digitalnim fotoaparatom.

Za početak 10 infracrvenih fotki koje oduzimaju dah - deo 1.


:ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh