Za motoriste, Koji motocikl vozite?

Jeli neko ima ovog Peda 125 i 250, vrijedi li to čemu, prodajem moju staru Jamahu pa mi treba nešto za njivu.
 
Ja bih zaobisao kineze, moj rodjak ima 125, vozio sam, tu su i dalje vibracije i neke decije bolesti...

Nego jel zna neko da li u Srbiji postoji neko ko radi reparaciju namotaja, kad odstoji motor par dana hoce da upali, u voznji se ugasi i kraj...
Bobina nova stavljena.
Zvao moto bike, nemaju a nece ni nabavljati.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Imam problem, kada dodam gas motocikli se propinje ili zadnji točak ide levo-desno. Pri brzinma oznad 220km/h mi šeta zadnjeca mtocikla. Šta mi je činiti ? 😃
 
Bolje izgleda još voziti ovu moju Jamahu SR 125. Motor mi zvrcko i danas pronađem šaraf za štelovanje usisnog ventila oštećen na čelu i nije se mogao naštelovati zazor. Imao sam jedan stari pa ga zamijenio i sad prede.
 
Čuvaj ti tu starudiju bolje ti je.
Taj motor se uradi bez problema ako ti zatreba i opet k'o nov..

Poslato sa PPA-LX2 pomoću Tapatoka
 
1989 godište, 6 godina je kod mene, ulje ne troši, svjećica nikad crkla, mjenjač top, instalacija i prekidači svi ispravni jedino popustila kompresija, bila 10 bari sad 6.5.
 
Jel moze neka preporuka ulja za amortizere na motoru?

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Požega-Kać, nepuna dva sata, oko 235km, malo bilo zastoja zbog radova kod Batajnice i gužva oko Beograda.
 
Nazad
Vrh