YTO

  • Začetnik teme Kristi
  • Datum pokretanja
Kod mog kineza je nepovratni ventil na bosh pumpi gde ulazi crevo sa AC pumpe.

- - - - - - - - - -

Ako su crkli blok elementi javi se.Imam dva glanc nova.
 
Ok hvala. Videcemo sta kaze majstor. Kakva je kod tebe pumpa. Jer je kod mene stari model I kazu da za tu ima delova a jedan kod nas ima 90ku ko tvoju sa nekom novijom pumpom I za tu nije mogao naci delove pa je morao novu da uzima
 
Kod mene na soniju je bio celofan izmedju baterije i kontakta. Kad se izvuce celofan daljinski dobije kontakt sa baterijom i spreman je za koriscenje.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
Nije ventil. Bos pumpa je ipak. Skinuta malopre I u ponedeljak ide kod zeravice

Za one koji budu imali slicne probleme da znaju. Nova pumpa je oko 650e u Agrovojvodini ali ih nema na stanju i moraju se čekati, ne zna se koliko. Kod Žeravice svi elementi za pumpu sa pratećim sitnicama, ruke i garancija na radove oko 300e.
 
Jesi li je vratio na traktor, je li bar sve kako treba sad..?

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Nisam jos, juce su je tek poceli raditi i ustanovili da su otisli svi elementi prilično. Trebalo bi danas da je završe, bar se nadam. Inače davao je znake za ovo samo nisam znao šta je jer je u težem radu tanjiranju i oranju povremeno gubio snagu i obrtaje kao da se guši
 
Ovaj moj kinez manji od 45 ks jutros nije mogao da upali a bilo je svega -4 -5. Isto ne znam odakle da pocnem. Dok ovaj od 55 upalio da ne okrene nijednom. Nemaju grejace ali bi i ovaj manji trebalo da upali bez problema, ne znam dal je pumpa ili motor. Sto se tice snage ne fali mu nikad, doduse pusta kompresiju na jednoj dizni nije vas nalegla lepo kad sam ih vracao posle provere, ali isto je bilo i pre toga.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Pa ti motori bez grejaca, kod nas i zovu "cisti" dizeli bi trebalo da pale na ovim hladnocama bez problema. Treba videti filtere za gorivo. Mozda su nakupili parafina pa se on stegao. Resi i tu diznu sto popusta kompresiju pa vidi.
 
Danas je pored mene orao jedan kinez od 130ks. Al to urla i vrišti, kad ja u rusvaju jako čujem mora je lepo kod njega u kabini.
 
Nazad
Vrh