YTO

  • Začetnik teme Kristi
  • Datum pokretanja
@worm Hah, znam ko ti je komsija :haha:
Ne znam kako kod tebe vuce, ali kod nas ima dosta YTO, vecina 80/90 i svi vuku po 2 glave. Znam za jednog sto zivi blizu mene da je kupio obrtaca od 3 brazde, probao prosle godine, skinuo 1, i vidim da i dalje ore sa 2. Zahvat, 2x35, cini mi se.

@kristi16980 koji deo atara si podrivao? I jel ores posle, ili si sejao zito? posto vidim da je suncokretiste
 
MTZ ne smem da otudjim tri godine jer je uzet preko fonda za razvoj.On ima uze gume pa moze da radi prskanje ,setvu....Mada svaka je varijanta moguca.Voleo bih kada bi nasao da menjam za neki 120-130yto.

Bolje uzmi ovako nesto. :osmeh: Mada ne znam da li je uvezen bilo koji YTO preko 130 ks kod nas.




image.raw-view=image&type=img&id=210.jpg
 
@worm Hah, znam ko ti je komsija :haha:
Ne znam kako kod tebe vuce, ali kod nas ima dosta YTO, vecina 80/90 i svi vuku po 2 glave. Znam za jednog sto zivi blizu mene da je kupio obrtaca od 3 brazde, probao prosle godine, skinuo 1, i vidim da i dalje ore sa 2. Zahvat, 2x35, cini mi se.

@kristi16980 koji deo atara si podrivao? I jel ores posle, ili si sejao zito? posto vidim da je suncokretiste

Taj deo je u Visnjicevo,to je bilo usluzno podrivanje,bilo je i suncokretista i strnjika,nece biti oranja tu,tako ostaje do proleca
 
Video sam to juce.Za te pare ipak kupim novog rusa ili polovnog maseya.

Takodje trazim polovni traktor ali MF niti ne gledam , ima jedan u selu vec jedno 3 godine u djelovima traktor , problem u mjenjacu , gledao predracun za opravku, okruglo 10000E , mislim da ga je platio oko 12-13000E. Takodje ima koji bi se resili MF jer se pocinju kvariti a popravke su paprene , jos nisu napravili 5 cifri radnih sati vec su na 4 cifre , kvalitet nije bas takav kako se prica.
 
Kod nas onaj Yto od 40 konja sluzi samo tako. Koriste ga u JKP za svakojake poslove,od kosenja trave,ciscenja snega,traktor se posteno naradio. Komsija ima dilemu,da proda ursusa 355 i doplati za takav model. A ne treba mu nista jace. Sta vi mislite o tome ?
 
Ma nece se pokajati sigurno, ja imam kineza isto i ove godine je odradio kod mene 570sati bez ikakvih problema, sad sam razmisljao da i torpeda prodam jer ga je bukvalno zamenio u skoro svim poslovima. Inace kinez 55 a torpedo 75

- - - - - - - - - -


A ovaj jako mocno izgleda, steta sto nema masku kao ovi novi bas bi dobro izgledao. A i ja lrvi put vidim, ne znam od cega je motor kod njega, pitanje je i za delove jer ih nema takvih,
.
 
Ovako na mekoj podlozi ne moze lepo da se vuce jer cim pocne da se malo ukopava vise nijedan ne moze da mrdne. Tako su i kod nas kacili kineza 45ks i same 65 i nijedan ne mrda samo se ukopaju. Dok bi na asvaltu bila skroz druga prica.
 
Meni su promenili na prvom servisu.Od tad nisam menjao.Samo ga skinem i isperem.Ocistim one magnete.
 
Nazad
Vrh