Kod nas 5 litara Poslato sa ABR-NX1 pomoću Tapatoka
Lentic_98 Član Učlanjen(a) 28 Jan 2017 Poruka 1.898 Lokacija Tulari, Ub Juče u 23:20 #2.241 Kod nas 5 litara Poslato sa ABR-NX1 pomoću Tapatoka
D dusanboss Član Učlanjen(a) 17 Jun 2014 Poruka 3.522 Lokacija Veliki Gaj Danas u 00:28 #2.242 Plandište 25, Gaj 2, okolina takodje slabo. Plandište već 3 dana dobija po 25l. Dobro sad i bolje da ne pada, ako bi moglo za jedno 2 nedelje.
Plandište 25, Gaj 2, okolina takodje slabo. Plandište već 3 dana dobija po 25l. Dobro sad i bolje da ne pada, ako bi moglo za jedno 2 nedelje.