Vremenske prilike u 2024-oj godini

Kod mene u dvorištu u jednom kišomeru 11l, a u drugom 12,5l. Što se tiče atara gde su mi njive, čekam nekog od vrbašana da napiše koliko je bilo kod njih kiše jer su mi njive u blizini naplatne rampe na autoputu. Koliko sam ja ispratio radarske snimke tamo je bilo jako slabo...
 
Kod mene u dvorištu u jednom kišomeru 11l, a u drugom 12,5l. Što se tiče atara gde su mi njive, čekam nekog od vrbašana da napiše koliko je bilo kod njih kiše jer su mi njive u blizini naplatne rampe na autoputu. Koliko sam ja ispratio radarske snimke tamo je bilo jako slabo...
2литре код мене, сада нешто сипи али то је немерљиво. Од Липара до Б. Тополе каква је тамо киша пала у Бајши на појединим њивама вода лежи, а жита њихова једра зелена баш каква требају да буду у ова доба.
 
Za 3 dana 36l što se mene tiče dovoljno je,imam još dosta puno da prskam,a kukuruze voleo bi što pre da ošpartam jer još malo pa neću moći da udjem
 
55lit ali bukvalno samo kod mene u dvorištu i kod jednog komšije 300m od mene. Već kod drugog komšije 40-ak, u selu oko 22-24 a u ataru kako gde... Od 10 do 40.
 
Nazad
Vrh