Vremenske prilike u 2024-oj godini

I sada ce Peet da se hvali kako zna da radi poljoprivredu a dobio je najvise kise . Zabraniti mu postavljanje slika do sledece godine jer nece biti merodavne 🤣
I kod mene se spustila bas fina kisa . Ispaljene su tri rakete . Idvor je bio u srcu oblaka .

Screenshot-2024-05-08-18-32-24-586-com-android-chrome.jpg


@pexkap - kako ste prosli ?
15 litara kod mene u dvoristu za 15 min. Drugar iz sakula sa kojim sam isao ma kosarku veceras kaze kod vas je padalo kao da je palo 40 litara....
Dok sam isao za kovacicu lezi voda po njivama pliva sve, usao u kovacicu suvo ni kapi nema. Posle nesto sitno palo...
 
@Kimi
44 lit. ukupno danas. Sija fino sunce i ne mora vise padati kod nas bar nekih 2 nedelje🤪
Ako je ta prethodna Rumunka dobacila do vecine Vojvodjana ova danasnja je bila konkretno Lokvanska!🤪
Oblak se stvorio za jako kratko vreme, iznad sela, ni od kuda i samo opalio za sve pare!
@dragan.kovacev
Onaj oblak iz kojeg ste vi dobili kise koji se stvarao negde izmedju Uzdina i Samosa je izgledao po radaru jako opasan. Po radaru je bilo i grada tu negde!
Tek 2 litre kod nas...neverovatno...
 
Ovo dosta lici na proslu godinu. Svaki vikend najava kise i onda kad dodje vidjend odjednom se sve ukine… i onda se pojavi za sledeci vikend najava. I tako u krug :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Juče u selu ništa a danas išao kroz atar, u nekim delovima prema Elemiru stoji voda po letnjem putu.
Danas izglada ponovo nešto moguće iz rumunije...

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Ovo dosta lici na proslu godinu. Svaki vikend najava kise i onda kad dodje vidjend odjednom se sve ukine… i onda se pojavi za sledeci vikend najava. I tako u krug :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ja se ne bi bunio da ova godina bude kao prošla što se padavina kod nas tiče.
 
Nazad
Vrh