Vremenske prilike u 2023-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Arkadije je skoro od jutros na crkvi...nikad pokrpiti krov,oduvao vetar crepova i crepova,sutra treba da stigne jos crepova,nismo imali dovoljno da zavrsimo.2 put isao kuci da menjam odecu,gore je sauna u tavanu,sto je prokislo krenulo da isparava ...Sa crkve gledam po selu ima dosta krovova gde fali crepova,ima i drveca polomljenih,meni od 99 krovova samo na jednoj staroj kotarci koju ne koristim skinuo 4 crepa sa coska i manja grana od oraha na ulici pukla.Po ataru koliko znam nema stete,bio obisao jedam suncokret blizu sela,stoji dobro.Inace 18lit u kisomeru.
 
Iskreno mi je zao svih koima se dogodila ovakva ili slicna steta , mozda sam i ja medju vama , jos uvek nisam obisao njive .Cekam da prodje vecerasnja oluja , reko da ne pijem dva puta bromazepam
 
Пада пљусак већ пола сата. Овај град је на срећу падао само мунут, два па нема штете.
4d97957c8c2f21248ea339d461101e58.jpg
4e8ac6137df3217a95f53ae94c4d49c8.jpg


Послато са DN2103 помоћу Тапатока
 
I mene interesuje šta se sprema za večeras, pošto je sinoć bilo lepe štete ovde...?
Struja tek sad stigla. Izvaljenih drveća, polomljenih stabala (ne grane već celo stablo), crepova i salonit ploča po celom selu, komšiji je ogulilo fasadu sa kuće...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
Stotinak spomenika srušeno na groblju, polomljenih bandera. Koliko je palo ? Po meni oko 10 l
 
Kraljevo, Leskovac, Čačak, najeb teški...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатокnaz

Kraljevo, Leskovac, Čačak, najeb teški...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
Nazalost, bilo je nevreme na sirem podrucju. Grad velicine oraha do teniske loptice. Materijalne stete ima na vozilima, pukle soferke i sl., srecom uspeo sam da sve sklonim na vreme. Povrce je najvise pretrpelo.
 
Kraljevo, Leskovac, Čačak, najeb teški...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
Da,da sevalo je i tutnjalo iz pravca Kraljeva samo tako (oko 30km vazdusnom linijom).Drugari na nekoj svadbi u KV kazu padao grad samo tako,dosta kola ostetio na parkingu.
Kod mene srecom kisa samo porosila uz malo vetra.
 
Da, ovo je na bregu. Najviše su nadrljali suncokreti. Kukuruza ima šareno, negde skoro ništa, negde povaljano skroz. Seljačka kocka, pa ko dobije ...

Sent from my motorola edge 20 using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh