Vremenske prilike u 2023-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Oglašva li se Kimi u vezi vikenda.?Govorio je da bi trebalo padati. Ja to ne vidim na sajtovima. Ima li šta Kimi za Vojvodini?
 
Pre neki dan muva po zidovima osunčanim strasno....
Kanda zima odzimila dani Duzi poprilično.
Imam osecaj da ce biti april i maj 'pa i jun hladnjikav.
Onda presek 4 banke
 
Ako ne ove onda dogodine...

Citirao sam cetojevicm pa neka moderatori srede kad već niko ne sredjuje citiranje u tapatalk-u...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Skinite poljoinfo aplikaciju meni tu radi citiranje. Tapatalk koristim samo kad trebam neku sliku da objavim
 
Ja bio dva dana u Morahalemu, Madžarska, banjao donji deo leđa. Juče i jutros tamo bilo -7C a preko dana popelo se na 9-10C. Suva zemlja i tamo, kolko sam primtio, najviše rade rasipači stajskog trenutno.
 
Ja bio dva dana u Morahalemu, Madžarska, banjao donji deo leđa. Juče i jutros tamo bilo -7C a preko dana popelo se na 9-10C. Suva zemlja i tamo, kolko sam primtio, najviše rade rasipači stajskog trenutno.
Nema nista lepse nego kada je napolju mraz i udjes u bazen sa vodom od 34-35 stepeni. Oni nemaju zemlje samo pesak :)
 
Cici, u pravu si i za bazen a i za zemlju, tj. pesak :)
Izgleda sve što se tamo nakupi od jutarnjih mrazeva, potone u dubinu jako brzo, i svugde su sistemi za navodnjavanje
 
Sve mi se čini da će ova godina biti gora od predhodne 2 što se suše tiče.
47a02f0476da6fbee6246552ad5ec7e0.jpg

Tu je sada trebalo da bude barem metar vode. A ljudi teraju kombije i auta, seku trsku.
Biće uveliko suša i pre nego što setva počne....

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Po prognozama opet nesto od padavina za vikend,za sad je to drugi promasen,mozda ovaj put pogode ...jbt jos ce proci ovaj mesec bez padavina maltene ...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh