Vremenske prilike u 2023-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Искочи обавештење у први план, како пратити ниво радијације у окружењу. Ови стварно спремају неку "незгоду".
f3628a9c10ba1201dc5bc6d695f9e022.jpg
 
Ukinuli padavine za danas...

@Korica Vama se baš posrećilo sa kišom zakačilo vas je i ono u nedelju i sada, ovde još nema problema ali će ih biti ako ne padne ovih dana pošto najavljuju topli talas sledeće nedelje.
 
Kad je najpotrebnija ta kisa onda pocinju srati sa prognozama! Kako su lako potrefili kad i nije toliko, ili uopste potrebna bila?!
Ipak rumunke su zakon za nas kraj dok ove sa jadrana nesto nas zaobilaze!
 
Reč - dve o vremenu...

Još sutra i prekosutra ponegde popodnevni pljuskovi, od ponedeljka kreće vreli talas...temp. i do 35 stepeni.
 
Pa kad se nadas kisi non stop,jer je ovde vec kriticno za padavine kod nas npr,i onda iz dana u dana sve sami promasaji prognoza ...to je gore nego da lepo napisu bez padavina i amin.
 
Ako neko ne veruje u prognozu zašto je stalno prati? U životu ako sam par puta pogledao horoskop, ne verujem u to i ne zanima me šta pišu. Sad će neko reći nije to isto jer od vremena zavisi život i egzistencija. Tačno, ali vreme ne prave meteorolozi, ali se bez obzira na to prate njihova pisanja. I onda se frustracija vremenom (razumljiva i opravdana) prenese na frustraciju meteorolozima...
 
Тренутно је потоп код мене. У граду олуја обарала саобраћајне знаке и возила контејнере по улици.
e527a936452a31770bebdd33bb1406e4.jpg
06c4b6e66c713c8603093007ca1c5add.jpg


Послато са DN2103 помоћу Тапатока
 
@MOMOSARIC
Mnogo bi mi lakse bilo!
Na Boga ne pada mi na pamet da se ljutim jer je njegova volja, tolika da non stop im dokazuje kako pojma nemaju u prognozama!
Ali kad neko pametuje i kenja za sav novac i jos je placen za to onda iritira!
Zar tebe ne iritira laz i neznanje a da pri tom se drzi cvrst stav i tvrdnja?!
 
Ako neko ne veruje u prognozu zašto je stalno prati? U životu ako sam par puta pogledao horoskop, ne verujem u to i ne zanima me šta pišu. Sad će neko reći nije to isto jer od vremena zavisi život i egzistencija. Tačno, ali vreme ne prave meteorolozi, ali se bez obzira na to prate njihova pisanja. I onda se frustracija vremenom (razumljiva i opravdana) prenese na frustraciju meteorolozima...
Donekle i imas pravo skoro nikakva razlika izmedju onih sto gledaju u pasulj i ove druge koji dzabe prate satelitska desavanja a nije im dato da budu precizni!
Zato i ne treba ih pratiti ali jbg tu su medju nama! Horoskop me ne zanima i nisam ga procitao zadnjih 35 god mozda i vise dok vreme me i te kako zanima a i tu se isto mnogo laze odnosno igra se ko sta potrefi!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh